Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Průmysl


Přidat odkaz do této kategorie



Orgapack páskovačky

Orgapack páskovačky

Balicí technika a materiály Orgapack - výroba, prodej a servis. Páskovací automaty a ruční páskovačky, balicí stroje do smrštitelné folie, ovinovačky do folie, dopravníky.

http://www.orgapack.cz/

Párty stany, pagody, montované haly – skladové, sportov

Párty stany, pagody, montované haly – skladové, sportov

Výroba, prodej – profesionální stany, párty stany, zahradní stany, pagody, skladové haly, sportovní haly, jízdárny pro koně, zastřešení. Pronájem - haly, párty stany, pagody a doplňkové vybavení.

http://www.pro-stany.cz

Páskovačky Ats

Páskovačky Ats

Páskovací stoje Ats pro páskování delikátních produktů. Páskovačky balí delikátní produkty jako jsou ovoce, papír, peníze, potraviny pro které je vhodná potištěná papírová páska nebo fóliová páska.

http://www.paskovacky.cz/

Pila - dřevovýroba

Pila - dřevovýroba

Zabýváme se prodejem řeziva tj. prkna, fošny, hranoly, hranolky, střešní latě. Zajistíme také dodání dřevěné podlahy. Další nedílnou součástí naší práce je sušení řeziva a rozvoz zboží našim zákazníkům, nejen po celé republice ale i do zahraničí.

http://www.drevoprodej.opavsko.com

Pilous-pásové pily, spol. s r.o

Pilous-pásové pily, spol. s r.o

Vyrábíme pásové pily na kov, pásové pily na dřevo, omítací pily. Dále nabízíme brusky, ostřicí stroje na pilové listy a pilové pásy na obrábění dřeva.

http://www.pilous.cz

Plastobchod.cz

Plastobchod.cz

Internetový obchod Plastobchod má ve své nabídce velké množství výrobků z plastu.

http://www.plastobchod.cz

Plošiny Rothlehner

Plošiny Rothlehner

Prodáváme a pronajímáme montážní plošiny a pracovní plošiny od předních výrobců Eu. Samohybné plošiny Haulotte a PB Lifttechnik, nástavby na podvozcích Gsr, přívěsné plošiny Denka Lift a Falkon Spider. Nepřetržitý servis plošin. Školení Ipaf pro plošiny.

http://www.rothlehner.cz

Plošiny Rybáček s.r.o

Plošiny Rybáček s.r.o

Prodej, servis a pronájem montážních zdvihacích pracovních plošin.

http://plosiny-rybacek.cz

Powerbridge spol. s r.o

Powerbridge spol. s r.o

Dodáváme záložní zdroje energie včetně instalace a komplexního servisu. Dodáváme motorgenerátory a přenosné elektrocentrály společnosti Kohler Sdmo a záložní zdroje Ups Socomec. Nabízíme měření kvality elektrické sítě, monitoring akumulátorů a systém včasné výstrahy – prewarning system.

https://www.powerbridge.cz/

Pozitive – čištění, monitorování a oprava kanalizací

Pozitive – čištění, monitorování a oprava kanalizací

Provádíme vysokotlaké a strojní čištění kanalizace, monitoring kanalizace, vývoz jímek a septiků, frézování a proplach potrubí, čištění stoupaček, bezvýkopové opravy potrubí, likvidace kalů a servis čov.

http://www.kanalizacehk.cz

Průmyslová sekční vrata Indy, garážová vrata Guardy, ry

Průmyslová sekční vrata Indy, garážová vrata Guardy, ry

Toors vyrábí, vyvíjí a prodává průmyslová sekční vrata Indy, garážová vrata Guardy a rychloběžná vrata Speedy. Dodává náhradní díly, pohon, motory a příslušenstvní k vratům. Vrata jsou vyráběna na míru pro výrobní haly, logistická centra, obchody, autosalony a další.

http://toors.com/

PVB Stav s.r.o

PVB Stav s.r.o

Stavebná spoločnosť - realizácie stavieb akéhokoľvek druhu.

http://www.pvbstav.eu

Rental plošiny s.r.o

Rental plošiny s.r.o

Společnost Rental plošiny nabízí řadu služeb v oblasti pracovních plošin. Věnuje se nejen prodeji plošin, ale také pronájmu plošin, který doplňuje o servis plošin. Firma také provozuje půjčovnu lešení. Vše dopraví po celé ČR.

http://www.rental-plosiny.cz/

Revize elektro Obolecký

Revize elektro Obolecký

Revize elektroinstalací, revize elektrospotřebičů a ručního nářadí, revize hromosvodů, revize strojních zařízení.

http://www.porev.eu

Rodinné domy na klíč - dřevostavby - BR Progress s.r.o

Rodinné domy na klíč - dřevostavby - BR Progress s.r.o

Stavíme nízkoenergetické domy, pasivní domy a dřevostavby na celý život. Postavíme pro vás nový domov, který bude odpovídat vašim představám i životnímu stylu.

http://www.brprogress.cz

Roltechnik a.s

Roltechnik a.s

Jsme výrobci sprchových koutů, akrylátových van a vaniček. Sprchové kouty, akrylátové vany, sprchové vaničky, hydromasážní vany a systémy, hydromasážní a parní boxy.

http://www.roltechnik.cz

Roman Fojtík

Roman Fojtík

Provádím projektové dokumentace v Cadu - voda, kanalizace, topení, dozorování staveb, kamerové zkoušky a kontroly trubních sítí, oprava mobilních telefonů, notebooků, tabletů a drobné elektroniky. Dále provozuji výrobu nástrojových i mikrofonních kabelů pro muzikanty i nemuzikanty.

http://www.romanfojtik.webmium.com

Rufer

Rufer

Dodavatel Hradících členů Hdo, speciálních transformátorů na zakázku, tlumivek, rozvaděčů, elektromontáží. Výhradní dovozce a instalátor patentově chráněného tepelného čerpadla Bernoulli.

http://www.rufer.cz

Sepas.cz – výroba pěnového polystyrenu

Sepas.cz – výroba pěnového polystyrenu

Výroba pěnového polystyrenu. Recyklace a následné zpracování recyklátu pěnového polystyrénu. Izolační materiály, ekologické a ekonomické řešení.

http://www.sepas.cz

Sklenářství Brno

Sklenářství Brno

Sklenářství Brno firma s dlouholetou rodinnou tradicí. V oboru sklenářských prací podnikáme již od roku 1990, avšak zkušenosti s tímto oborem máme již od roku 1972.

http://www.sklo-brno.cz