Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Průmysl


Přidat odkaz do této kategorieTG Czech s.r.o

TG Czech s.r.o

TG Czech s.r.o. nabízí širokou škálu nástrojových ocelí pro práci za studena i za tepla včetně ocelí rychlořezných nejvyšší jakosti (hss).

https://www.tgczech.com/

Tribon - ppr trubky

Tribon - ppr trubky

Společnost Tribon s. r. o. je prodejce velmi kvalitních plastových trubek značky GF.

http://www.georgefischer.cz/

Triger s.r.o.

Triger s.r.o.

Prodej ekologických prostředků, produktů zabraňujících úniku ropných látek do půdy a vody jako jsou havarijní soupravy a sorbenty.

http://www.triger.cz

Truhlářství Miroslav Šilhán

Truhlářství Miroslav Šilhán

Výroba nábytku na zakázku. Moderní design a materiály našich kuchyní a vestavěných skříní ve spolupráci s architekty osloví i velmi náročného zákazníka. Vše od návrhu až po předání je originál. Velký výběr kování. Zhotovíme kuchyňské linky moderní, ale i stylové, rustikální, schodiště, kancelářský nábytek, koupelnový nábytek, obývací pokoje, postele, schodiště, okna, dveře, ploty, pergoly, terasy. Vyrobíme vše podle potřeby zákazníka, od poličky na zeď, až po kompletní vybavení bytu či domu.

http://www.silhanjbc.cz

Truhlářství Zbyněk Oplištil

Truhlářství Zbyněk Oplištil

Firma se od r. 1992 zabývá zakázkovou výrobou dřevěných oken, dveří, garážových vrat, schodů a nábytku. Dle Vašeho přání zhotovíme, dopravíme a namontujeme.

http://www.truhlarstvi.vyroba.biz

TTS – kotle na spalování biomasy (dřevní štěpka, sláma…

TTS – kotle na spalování biomasy (dřevní štěpka, sláma…

Výrobce průmyslových kotlů na spalování biomasy; kotle Vesko-b (1 až 10 MW) na spalování dřevní biomasy (štěpka, kůra, piliny), kotle Vesko-s (2 až 5 MW) na balíky slámy – obilné, řepkové, seno, len; kogenerační systém Orc, spalinový kondenzátor.

http://www.tts.cz

Tyros Loading Systems Cz, vratová a nakládací technika

Tyros Loading Systems Cz, vratová a nakládací technika

Tyros vyrábí a dodává výrobky a služby v oblasti vratové a nakládací techniky dle požadavků zákazníka. Tyros loading systems zastřešuje mezinárodní továrny, realizuje projekty v řízené kvalitě, požadovaných termínech a poskytuje poprodejní servis.

http://www.tyros-loading-systems.cz/

U+M Servis

U+M Servis

Jsme oficiálním distributorem traktorů Claas pro Jihočeský kraj. Dále prodáváme nejrůznější zemědělskou techniku značek Grimme, Väderstad, BvL a další. Samozřejmostí je prodej náhradních dílů a servis strojů.

http://www.umtrebon.cz/

Unicode M&d, spol. s r. o. - Vše pro čárový kód

Unicode M&d, spol. s r. o. - Vše pro čárový kód

Naše firma nabízí kompletní řešení v oblasti čárového kódu a etiketování. Jsme autorizovaným distributorem termo a termotransferových tiskáren etiket a štítků značek Godex a Citizen. Pro tiskárny nabízíme širokou škálu spotřebního materiálu jako jsou etikety a TTR pásky. Vyrábíme manuální a automatické aplikátory etiket, které integrujeme do výrobních a balících linek. Dále nabízíme ruční snímače 1D a 2D čárových kódů a datové terminály Cipherlab, pro které vytváříme skladové a majetkové evidenc

http://www.unicode.cz

Unima KS - řídící systémy, měřící technika, regulace

Unima KS - řídící systémy, měřící technika, regulace

Vyvíjíme a vyrábíme řídící systémy kogeneračních jednotek, řídící jednotky motorů s funkcí regulace otáček motoru, regulace směsi a teploty či elektroniké zapalování. Měřící přístroje a měřící technika - síťová ochrana NSU, osciloskop, wobbler, 3-fázový generátor pro simulaci sítě.

http://www.unima-ks.cz/

Vdp - plastové přepravky, palety a obaly

Vdp - plastové přepravky, palety a obaly

Obchod a výrobce specializující se na plastové obaly: přepravky, palety, bedny, sudy a kanystry.

http://www.vdp.cz/

Vexcolt Central Europe

Vexcolt Central Europe

Výrobca dilatačných profilov, protipožiarnych bariér, krycích a solárnych systémov. Vyrábame výhradne z najkvalitnejších materiálov, za použitia najmodernejších technológií, s preferenčným pôvodom v Európskej únii.

http://www.vexcolt.eu

Vrtání komínů - opravy komínů

Vrtání komínů - opravy komínů

Nabízíme vrtání komínů, vložkování komínů, jejich opravy a další kominické práce. Vrtání komínů je přesná, bezprašná a ve výsledku levná metoda, jak rozšířit váš komín, aby mohl být vyvyložkován. Odchylka u vrtání komínu je jen 2-3 cm na 15 metrů komínu.

http://www.vrtani-kominu.cz

Výčepní zařízení - Pronájem, prodej, sanitace, služby

Výčepní zařízení - Pronájem, prodej, sanitace, služby

Pronájem a prodej výčepních zařízení a chlazení včetně instalace. Sanitace výčepních zařízení. Půjčovna a prodej nůžkových stanů. Prodej sudového piva a limonád. Ostatní zboží a služby s tímto oborem spojené.

http://www.vycepy.com

Vykurovanie24-energetika

Vykurovanie24-energetika

Zaoberáme sa vykurovacou a chladiarenskou technikou. Okrem klasických zdrojov vykurovania akými sú radiátory či drevené kotly, ponúkame tiež ekologickejšie spôsoby, aké sú napr. solárne kolektory alebo tepelné čerpadlá.

http://vykurovanie24.sk/

Vyrábíme a montujeme dveřní systémy, vrata i brány

Vyrábíme a montujeme dveřní systémy, vrata i brány

Naše služby v oblasti zámečnictví se hlavně specializují na výrobu a montáž vrat včetně garážových, vjezdových bran i obslužných dveří do garáží. Zakázku realizujeme včetně pohonů.

http://www.vratajanda.cz

Výroba elektroniky

Výroba elektroniky

Komplexní služby v oblasti elektronické a kabelové výroby. Vyrábíme, prodáváme a instalujeme pro telekomunikace. Velkoobchod a sklad - kabely, konektory, příslušenství a náhradní díly pro zařízení.

http://www.pewtronic.cz

Výroba manipulační techniky - Nopo

Výroba manipulační techniky - Nopo

Zakázková výroba manipulační techniky a mostových jeřábů pro manipulaci s tězkým nákledem. Patříme mezi přední dodavatele jeřábů a manipulační techniky v České republice. Specializujeme se na mostové jeřáby, sloupové otočné jeřáby a hydraulické nůžkové zdvihací plošiny.

https://www.nopo.eu

Vzduchovody

Vzduchovody

Čistíme a dezinfikujeme vzduchotechniku VZT v průmyslových a komerčních objektech.

http://www.vzduchovody.cz

Webac Vibro s.r.o

Webac Vibro s.r.o

Výroba, prodej a konstrukční poradenství příložných vibrátorů. Nabízíme vibromotory elektrické a pneumatické - pístové, kuličkové a turbínové. Zabýváme se mikrovibrátory a veškerou vibrační technikou.

http://www.webac-vibro.com