Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Průmysl


Přidat odkaz do této kategorieSolar systems fotovoltaické elektrárny

Solar systems fotovoltaické elektrárny

Navrhujeme a realizujeme fotovoltaické elektrárny na velkých plochách a menší solární elektrárny na průmyslových objektech a rodinných domech. V našem e-shopu naleznete solární panely a další prvky pro kompletní realizaci sluneční elektrárny.

http://www.solarsystems.cz

Sortim - podlahy, suchá výstavba, deskoviny

Sortim - podlahy, suchá výstavba, deskoviny

Vše pro realizaci kvalitních interiérů a stavbu. Podlahy, materiály pro suchou výstavbu, deskoviny, laky a oleje, dveře a okna, apod.

http://www.sortim.cz

Stavia - silniční stavby, a.s

Stavia - silniční stavby, a.s

Firma Stavia - silniční stavby, a.s. disponuje dostatkem kvalifikovaných pracovníků a rozsáhlými zkušenostmi v oblasti činností výstavby dopravních staveb, jejich změn a odstraňování.

http://www.stavia.cz

Stavoj s.r.o

Stavoj s.r.o

Poskytujeme: zatepľovanie budov, Sdk systémy, zdvojené, dutinkové a liate podlahy, obnovu bytových domov, rodinné domy na kľúč, maliarske a natieračské práce.

http://www.stavoj.sk

Steel-tech CZ s.r.o

Steel-tech CZ s.r.o

Naše firma se specializuje na výrobu a montáž: - interiérových prvků jako jsou např. nerezové zábradlí, schodiště - strojně technologických řešení např. potrubní cesty, sila, násypky, ocelové konstrukce

http://www.steel-tech.cz

Stropní podhledy | stropní fólie - Barrisol.cz

Stropní podhledy | stropní fólie - Barrisol.cz

Nabízíme stropní podhledy, stropní fólie, stropní svítidla, svítící fólie a další pohledy.

http://www.barrisol.cz

Tepelné čerpadlo Gemtec

Tepelné čerpadlo Gemtec

Firma Gemtec Technology, s.r.o. vznikala s cílem postavit levné a kvalitní tepelné čerpadlo. Povedlo se. Nabízíme tepelná čerpadla těchto výkonů – 9kw, 10,5kw a 16kw. Každé tepelné čerpadlo od nás obsahuje značkový EVI Copeland kompresor.

http://www.gemtec.cz/

Těžební písková s.r.o.

Těžební písková s.r.o.

Zabýváme se těžbou, úpravou, dopravou a prodejem štěrkopísku a kameniva. Nabízíme prané tříděné frakce 0-2, 0/4, 4/8, 8/16, 16/32.

http://www.tezebnipiskova.cz

TG Czech s.r.o

TG Czech s.r.o

TG Czech s.r.o. nabízí širokou škálu nástrojových ocelí pro práci za studena i za tepla včetně ocelí rychlořezných nejvyšší jakosti (hss).

https://www.tgczech.com/

Tribon - ppr trubky

Tribon - ppr trubky

Společnost Tribon s. r. o. je prodejce velmi kvalitních plastových trubek značky GF.

http://www.georgefischer.cz/

Triger s.r.o.

Triger s.r.o.

Prodej ekologických prostředků, produktů zabraňujících úniku ropných látek do půdy a vody jako jsou havarijní soupravy a sorbenty.

http://www.triger.cz

Truhlářství Miroslav Šilhán

Truhlářství Miroslav Šilhán

Výroba nábytku na zakázku. Moderní design a materiály našich kuchyní a vestavěných skříní ve spolupráci s architekty osloví i velmi náročného zákazníka. Vše od návrhu až po předání je originál. Velký výběr kování. Zhotovíme kuchyňské linky moderní, ale i stylové, rustikální, schodiště, kancelářský nábytek, koupelnový nábytek, obývací pokoje, postele, schodiště, okna, dveře, ploty, pergoly, terasy. Vyrobíme vše podle potřeby zákazníka, od poličky na zeď, až po kompletní vybavení bytu či domu.

http://www.silhanjbc.cz

Truhlářství Zbyněk Oplištil

Truhlářství Zbyněk Oplištil

Firma se od r. 1992 zabývá zakázkovou výrobou dřevěných oken, dveří, garážových vrat, schodů a nábytku. Dle Vašeho přání zhotovíme, dopravíme a namontujeme.

http://www.truhlarstvi.vyroba.biz

TTS – kotle na spalování biomasy (dřevní štěpka, sláma…

TTS – kotle na spalování biomasy (dřevní štěpka, sláma…

Výrobce průmyslových kotlů na spalování biomasy; kotle Vesko-b (1 až 10 MW) na spalování dřevní biomasy (štěpka, kůra, piliny), kotle Vesko-s (2 až 5 MW) na balíky slámy – obilné, řepkové, seno, len; kogenerační systém Orc, spalinový kondenzátor.

http://www.tts.cz

Tyros Loading Systems Cz, vratová a nakládací technika

Tyros Loading Systems Cz, vratová a nakládací technika

Tyros vyrábí a dodává výrobky a služby v oblasti vratové a nakládací techniky dle požadavků zákazníka. Tyros loading systems zastřešuje mezinárodní továrny, realizuje projekty v řízené kvalitě, požadovaných termínech a poskytuje poprodejní servis.

http://www.tyros-loading-systems.cz/

U+M Servis

U+M Servis

Jsme oficiálním distributorem traktorů Claas pro Jihočeský kraj. Dále prodáváme nejrůznější zemědělskou techniku značek Grimme, Väderstad, BvL a další. Samozřejmostí je prodej náhradních dílů a servis strojů.

http://www.umtrebon.cz/

Unicode M&d, spol. s r. o. - Vše pro čárový kód

Unicode M&d, spol. s r. o. - Vše pro čárový kód

Naše firma nabízí kompletní řešení v oblasti čárového kódu a etiketování. Jsme autorizovaným distributorem termo a termotransferových tiskáren etiket a štítků značek Godex a Citizen. Pro tiskárny nabízíme širokou škálu spotřebního materiálu jako jsou etikety a TTR pásky. Vyrábíme manuální a automatické aplikátory etiket, které integrujeme do výrobních a balících linek. Dále nabízíme ruční snímače 1D a 2D čárových kódů a datové terminály Cipherlab, pro které vytváříme skladové a majetkové evidenc

http://www.unicode.cz

Unima KS - řídící systémy, měřící technika, regulace

Unima KS - řídící systémy, měřící technika, regulace

Vyvíjíme a vyrábíme řídící systémy kogeneračních jednotek, řídící jednotky motorů s funkcí regulace otáček motoru, regulace směsi a teploty či elektroniké zapalování. Měřící přístroje a měřící technika - síťová ochrana NSU, osciloskop, wobbler, 3-fázový generátor pro simulaci sítě.

http://www.unima-ks.cz/

Vdp - plastové přepravky, palety a obaly

Vdp - plastové přepravky, palety a obaly

Obchod a výrobce specializující se na plastové obaly: přepravky, palety, bedny, sudy a kanystry.

http://www.vdp.cz/

Vexcolt Central Europe

Vexcolt Central Europe

Výrobca dilatačných profilov, protipožiarnych bariér, krycích a solárnych systémov. Vyrábame výhradne z najkvalitnejších materiálov, za použitia najmodernejších technológií, s preferenčným pôvodom v Európskej únii.

http://www.vexcolt.eu