Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Průmysl


Přidat odkaz do této kategorieKlasicistní vily Šestajovice Klasicistní vily Šestajovice

Společnost Classicism představuje spojení tradiční – klasické prvorepublikové architektury s použitím nových, moderních materiálů a technologií. Tímto spojením pro vás tvoříme domy, které mají styl a zároveň nabízejí komfortní bydlení.

http://www.classicism.cz
kompresory, elektrocentrály kompresory, elektrocentrály

Biller Burda - kompresory, elektrocentrály - nabízí pumpy na beton, omítačky a stroje putzmeister, kompresory atlas copco a elektrocentrály endress.

http://www.billerburda.cz
Kondor, s.r.o Kondor, s.r.o

Kondor, s.r.o. se zabývá prodejem hutních materiálů s nabídkou komplexních služeb pro stavební, obchodní a výrobní společnosti a soukromé subjekty.

http://www.kondor.cz/
Kontejnery Kontejnery

Vyrábíme a prodáváme kontejnery. Kontejnery také nabízíme k pronájmu. Najdete u nás obytné kontejnery, sanitární kontejnery, skladové kontejnery i mnohé speciální kontejnery.

http://www.pegascontainer.cz
Konzulta Trenčín, s.r.o Konzulta Trenčín, s.r.o

Našou hlavnou činnosťou je veľkoobchod s prírodným kameňom a terazzovou dlažbou. Sme najväčším dovozcom drobných mramorových okruhliakov pre kamenný koberec na Sovensku! Väčšinu materiálov vozíme priamo z kameňlomov z Talianska, Grécka, Poľska, Čiech a Slovenska. Sú to hlavne dekoračné štrky a okruhliaky, skalkové a solitérne kamene a nepravidelné dlažby a šlapáky. Materiál dodávame do desiatok predajní kameňa, záhradníctiev a stavebnín na celom Slovensku a v Čechách.

http://www.konzulta.sk/
Kované ploty Lamark s.r.o Kované ploty Lamark s.r.o

Kvalitní české kované ploty a kované brány. Společnost Lamark vyrábí a montuje bezúdržbové kovové ploty. Specializace na vjezdové brány posuvné i otočné brány. Ploty vyrábíme přesně na míru a na klíč.

http://www.ploty-lamark.cz
Kovo Staněk - Tryskací zařízení, tryskací stroje Kovo Staněk - Tryskací zařízení, tryskací stroje

Firma specializující na výrobu tryskacích zařízení. Výrobky dodáváme nejen na tuzemský trh, ale také do zahraničí - Německa, Rakouska, Slovenska, Litvy a jiných evropských zemí.

http://www.kovostanek.cz/
Kovoděl cz s.r.o. - soustružnické práce Kovoděl cz s.r.o. - soustružnické práce

Provádíme soustružnické práce na automatech, Cnc strojích i běžných soustruzích včetně povrchové úpravy a frézování. Sériová výroba podle dodaných výkresů.

http://www.kovodel.pardubicko.com/
Kovovýroba Houda Kovovýroba Houda

Podle požadavků zákazníka vyrobíme např. mříže, kovová schodiště, ploty s dřevěnou či plechovou výplní, kotce pro psy, brány, markýzy a pod. Na základě požadavků zákazníka vyrobíme i drobné předměty jako např. grily a pod. Kovovýroba i zámečnické práce jsou naší hlavní činností.

http://www.kovovyrobahouda.mzf.cz
Kressida s.r.o. - izolace vlhkého zdiva Kressida s.r.o. - izolace vlhkého zdiva

Izolace vlhkého zdiva pomocí nerez desek, podřez zdiva pilou, řezání diamantovým lanem. Elektrofyzikální metoda vysoušení zdiva Drymat Systém, injektáže.

http://www.kressida.cz
KV Final s. r. o. - zakázková kovovýroba KV Final s. r. o. - zakázková kovovýroba

KV Final je společnost působící v oblasti specializované zakázkové kovovýroby a strojírenství. Hlavními činnostmi podniku jsou Cnc obrábění, integrované svařování, spojování plechů, závitování, také údržba nástrojů a údržba dílů.

http://www.kvfinal.cz
Lícové cihly Naturbrick Lícové cihly Naturbrick

Prodáváme obkladové cihlové lícové pásky, lícové cihly ražené i tažené Klinker, hliněná dlažba, impregnované lícové cihly silikonem, systém odvětrané fasády. Zajistíme realizaci staveb z lícových cihel a pásků.

http://www.naturbrick.cz
Lithoplast, s.r.o. Lithoplast, s.r.o.

Výroba a distribuce PE fólií Penefol, Lithoplast, vhodných pro použití na izolace proti vlhkosti, izolace proti radonu, izolace proti ropným, chemickým a odpadním látkám, izolace balkónů a teras, izolace zelených střech, hydroizolace, a další. Distribuce fóliových systémů Fatrafol a geotextilie.

http://www.lithoplast.cz
Lockpicktools.cz - paklíče, šperháky, lockpick nástroje Lockpicktools.cz - paklíče, šperháky, lockpick nástroje

Zde naleznete lock pick nástroje, paklíče a šperháky s jejiž pomocí otevřete zamčené nebo zabouchnuté dveře. Dále zde naleznete lockpick guny, kompletní zámečnické sety a další nástroje nepostradatelné pro každého lockpickera.

http://www.lockpicktools.cz
Ložiska Jihlava Ložiska Jihlava

Ložiska Jihlava – česká obchodní společnost zabývající se maloobchodním i velkoobchodním prodejem ložisek světových výrobců.

http://www.loziskajihlava.com
LS kamna s výměníkem a ventilátorem LS kamna s výměníkem a ventilátorem

Vyrábíme teplovzdušná, horkovzdušná kamna na dřevo s výměníkem a ventilátorem k vytápění dílen, skladů, hal a podobných prostor. Vysoká účinnost 82-87%, Vestavěný výměník tepla s ventilátorem, dvoukomorový systém spalování, úspora paliva 30-40 %.

http://www.ls-kamna.cz
Lubomír Jíša - composite Lubomír Jíša - composite

Nabízíme zakázkovou výrobu ze sklolaminátu - automobilový průmysl, dělící příčky, podlahy a stropy do užitkových automobilů, nárazníky, nádrže, kádě, zastoupení Čov, rybářské veslice, kánoe. Dále vyrábíme modely a formy, střešní světlíky

http://www.jisacz.eu
Marweb.sk - Meranie a Regulácia Marweb.sk - Meranie a Regulácia

Distribúcia, snímačov a prístrojov pre meranie a reguláciu teploty, výšky hladiny, prietoku, tlaku. Prevodníky a zdroje, regulátory, zobrazovače, čerpadlá.

http://marweb.sk
Mikropiloty zemní kotvy – odvlhčení budov Mikropiloty zemní kotvy – odvlhčení budov

Firma se zaměřuje na sanace budov a statiku budov. Zahrnující použití mikropiloty, sanace betonu, vysoušení zdiva a v neposlední řadě i stavební práce.

http://www.abastako.cz
Mkgril výroba grilů na sele Mkgril výroba grilů na sele

vyrábíme grily klasické, ale i grily se zadním topeništěm, které jsou konstruovány tak, aby v průběhu grilování nemohl odkapávat rozpuštěný tuk a přebytečná marináda do otevřeného ohně.

http://www.mkgril.cz/
MM fasády s.r.o MM fasády s.r.o

Kompletní stavební činnost, zateplování fasád, stavby na klíč, novostavby, rekonstrukce, bytová jádra, půdní vestavby, demolice objektů, malířské a natěračské práce, hydroizolace a sádrokartonářské práce. Kontejnerová doprava, pronájem lešení.

http://mm-fasady.cz
Mondo s.r.o. - kompresory Mattei, sušičky, filtry Hanki Mondo s.r.o. - kompresory Mattei, sušičky, filtry Hanki

Firma Mondo s.r.o. je zaměřena na techniku stlačeného vzduchu a vzduchové chlazení.v oblasti techniky stlačeného vzduchu se zabýváme kompletními technickými i technologickými návrhy zařízení pro výrobu a distribuci upraveného stlačeného vzduchu.

http://www.mondo.cz
Montako CZ s.r.o Montako CZ s.r.o

Firma se zabývá výrobou a prodejem pojezdové a manipulační techniky. Plynových pružin a různých výrobků z plastu.

http://www.montako.cz
Montované ocelové haly Vitkon Montované ocelové haly Vitkon

Stavba a montáž průmyslových hal s ocelovou konstrukcí. Ekonomické rodinné domy s ocelovým skeletem.

http://www.vitkon.cz
Moza s.r.o. - Technologie pro zemědělství Moza s.r.o. - Technologie pro zemědělství

Společnost Moza s.r.o. působí v oblasti projekce, dodávek a montáží zařízení pro zemědělství a potravinářský průmysl.

http://www.moza.cz
Nástrojárna Flowtech Nástrojárna Flowtech

Zabýváme se návrhem, vývojem a výrobou upínacích přípravků, lisovacích nástrojů, kontrolních přípravků, jednoúčelových strojů a zařízení.

http://www.flowtech.cz/
Novatronic školní a kancelářský nábytek i na míru Novatronic školní a kancelářský nábytek i na míru

Vyrábíme školní a kancelářský nábytek. Dále nábytek na míru včetně montáže. Specializujeme se na školní židle, žákovské lavice, katedry, počítačové stoly, kancelářské stoly, šatní skříně, lavičky, tabule, regály, posluchárny, jídelny, odborné učebny.

http://www.novatronic.cz
Noving - výroba a montáž ocelových a ocelobeton. konstr Noving - výroba a montáž ocelových a ocelobeton. konstr

NOVING se dlouhodobě zabývá zakázkovou výrobou odporově svařovaných, lisovaných i nerezových ocelových podlahových roštů odpovídajících DIN 24 537, schodišťových stupňů podle DIN 24 531 a spirálových schodišť.

http://www.noving.cz/
Obytné kontejnery - Variel a.s. Obytné kontejnery - Variel a.s.

Firma Variel, a.s. se zabývá prodejem kontejnerů jako jsou obytné kontejnery, obytné buňky, technologické kontejnery, speciální vojenské kontejnery.

http://www.variel.cz/
Omeps Praha - protipožární zabezpečení Omeps Praha - protipožární zabezpečení

Dodávka a montáž požárních ucpávek, požárně dělících konstrukcí, protipožárních obkladů a nátěrů, revize požárně bezpečnostních zařízení.

http://www.omeps.cz