Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Průmysl


Přidat odkaz do této kategorieDenbraven - stavební chemie

Denbraven - stavební chemie

Společnost Den Braven Sealants je již téměř 40 let předním světovým dodavatelem systémových řešení stavební chemie a technických aerosolů nejvyšší kvality. Našim zákazníkům nabízíme nejen širokou škálu skladem dostupných výrobků, ale také přístup k nejmodernějším typům výrobků a progresivním materiálům, rozsáhlému poradenství a kvalitní logistice.

http://www.denbraven.cz

Dirp s.r.o. - regály

Dirp s.r.o. - regály

Regály. Profesionální regálové systémy do archivů, knihoven, skladů, dílen a spisoven. Posuvné i pevné policové regály, regály na palety, konzolové regály, vícepatrové regály.

http://www.dirp.cz

DJ Ložiska

DJ Ložiska

Velkoobchod a maloobchodní prodejna ložisek. Prodej ložisek všech typů a rozměrů. Značky Zkl, Skf, Fag, Ntn, Nsk, Koyo, Urb, Gpz, Ina, Dkf adalší.

http://www.djloziska.cz

Elektrorevize Jiří Buben

Elektrorevize Jiří Buben

Provádí revize vyhrazených elektrických zařízení nízkého napětí. Provádí revize strojů, elektroinstalací, hromosvodů, revize spotřebičů a nářadí a svářeček. Poskytuje poradenskou činnost v oboru elektro a provádí smluvní elektroúdržbu.

http://www.elektrorevizebuben.cz

Elvl Bitherm

Elvl Bitherm

Vyrábíme radiátory, koupelnové radiátory, designové radiátory, elektrické radiátory, radiátory bitherm, otopná tělesa, designová otopná tělesa, kachlová kamna, sušáky ručníků, sušáky obuvi.

http://www.bitherm.cz

Energetický auditor Ing. Lumír Štencek

Energetický auditor Ing. Lumír Štencek

Ing. Lumír Štencek je autorizovaný inženýr pro techniku prostředí staveb a pozemní stavby a energetický expert s oprávněním zhotovovat: energetické audity, kontroly klimatizace, kontroly kotlů, průkazy energetické náročnosti budov a další.

http://www.stencek.cz

Filkom s.r.o. filtry filtrační elementy

Filkom s.r.o. filtry filtrační elementy

Filkom s.r.o. je český výrobce filtrů, filtračních elementů a filtračních zařízení. Dodáváme vzduchové filtry, plynové filtry, olejové filtry, kapalinové filtry, speciální filtry a separátory pro širokou škálu průmyslových odvětví.

http://www.filkom.cz

GAL - žárové a galvanické zinkování

GAL - žárové a galvanické zinkování

GAL je subjekt, který poskytuje komplexní servis pro objednávky ve zpracovatelském průmyslu a oboru ochrany proti korozi. Bohatý strojový park a rozsáhlé zkušenosti nám umožňují provádět sériovou výrobu.

https://www.zinkovani.com/

GAPA v.o.s. - výroba rohoží a čistících zón

GAPA v.o.s. - výroba rohoží a čistících zón

Vyrábíme vstupní rohože, textilní rohože, bazénové a průmyslové rohože pro velkoodběratele i pro drobné spotřebitele. Rohože vyrábíme na objednávku dle přání zákazníka nebo dle projektu. Vyrábíme rohože s Vaším logem. Průmyslové rohože lze bezplatně zapůjčit a vyzkoušet.

http://www.gapa.cz

Goldmaxservices

Goldmaxservices

Naše společnost se zabývá službami v oblasti automatizace implementovaných zejména v automobilovém průmyslu. Dále jsme distributorem vývojového a konstrukčního softwaru a hardwaru.

http://www.goldmaxservices.cz

Haly Polak CZ - montované haly a jízdárny

Haly Polak CZ - montované haly a jízdárny

Vyrábíme a montujeme haly, montované haly, výrobní haly, skladové haly, hangáry, kryté jízdárny a zastřešení všeho druhu. V naší nabídce naleznete také tenisové haly a zastřešení různých druhů sportovišť.

http://www.haly-polak.cz

Haly.biz s.r.o. - Haly Pro Váš Biznys

Haly.biz s.r.o. - Haly Pro Váš Biznys

Jsme specialisté na montované haly. Jsme česká stavební společnost, založená partnery s více než dvacetiletými zkušenostmi s výrobou a montážemi hal všech typů. Naše haly nacházejí využití nejen ve skladování a výrobě, ale i ve sportu a zájmových činnostech. Nabízíme kompletní poradenství, financování a zajištění celé dodávky na klíč.

http://www.haly.biz

Heron - Motorové elektrocentrály a čerpadla

Heron - Motorové elektrocentrály a čerpadla

Motorové elektrocentrály a čerpadla Heron. Kompletní nabídka jednofázových, trojfázových a digitálních motorových elektrocentrál poháněných benzínem nebo plynem. A silných kalových, proudových a tlakových motorových čerpadel.

http://www.heron-motor.cz/

Hliníkové slitiny

Hliníkové slitiny

Alcom Alval se zabývá prodejem hliníku a hliníkových slitin. Hliníkové slitiny je možné zakoupit ve formě hliníkových tyčí, desek, plechů, pásů i fólií.

http://www.hlinik.cz

Hodis zateplení fasád ahydroizolace Brno

Hodis zateplení fasád ahydroizolace Brno

Společnost Hodis působí na trhu v oblasti zateplení fasád, zateplení hal a budov, panelových domů. Provádíme zednické, hydroizolační a malířské práce pro Brno a Moravu.

http://www.hodis.cz

Horácké kovodružstvo Třebíč

Horácké kovodružstvo Třebíč

Kovovýroba - laserové řezání, ohýbání plechu, výrobky z plechu, rozvaděče, nádrže, svařence.

http://www.hkdtrebic.cz

Hydroizolace Minar - vodotěsné izolace

Hydroizolace Minar - vodotěsné izolace

Hydroizolace, vodotěsné izolace staveb - Minar. Velkoobchodní společnost nabízí hydroizolační materiály(hydroizolační folie) a kompletní izolační systémy pro povlakové hydroizolační technologie včetně komplexních služeb firmám provádějícím vodotěsné izolace staveb (kotevní technika hydroizolace).

http://www.hydroizolace-minar.cz

Igor Najšel - Transservis - vyzkoušené armatury

Igor Najšel - Transservis - vyzkoušené armatury

Dodáváme vyzkoušené průmyslové armatury i pro domácí použití. Hlavní obor jsou spojky, ventily a ostaní možné uzávěry. Na stránkách naleznete kompletní nabídku sortimentu.

http://www.najsel.cz

Inreka Plošiny

Inreka Plošiny

Inreka Plošiny je značka pracovních plošin, které se vyznačují nejen skvělou konstrukcí, ale i kvalitním zpracováním a odpovídajícím výkonem.

http://www.inreka-plosiny.cz

Inreka Plošiny Servis, s.r.o

Inreka Plošiny Servis, s.r.o

Servis, repase, pronájem a prodej pracovních plošin a vyhrazených zvedacích zařízení. Značkový servis plošin Inreka.

http://www.inrekaplosinyservis.cz