Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Průmysl


Přidat odkaz do této kategorieTepelné čerpadlo Gemtec Tepelné čerpadlo Gemtec

Firma Gemtec Technology, s.r.o. vznikala s cílem postavit levné a kvalitní tepelné čerpadlo. Povedlo se. Nabízíme tepelná čerpadla těchto výkonů – 9kw, 10,5kw a 16kw. Každé tepelné čerpadlo od nás obsahuje značkový EVI Copeland kompresor.

http://www.gemtec.cz/
Těžební písková s.r.o. Těžební písková s.r.o.

Zabýváme se těžbou, úpravou, dopravou a prodejem štěrkopísku a kameniva. Nabízíme prané tříděné frakce 0-2, 0/4, 4/8, 8/16, 16/32.

http://www.tezebnipiskova.cz
Tribon - ppr trubky Tribon - ppr trubky

Společnost Tribon s. r. o. je prodejce velmi kvalitních plastových trubek značky GF.

http://www.georgefischer.cz/
Triger s.r.o. Triger s.r.o.

Prodej ekologických prostředků, produktů zabraňujících úniku ropných látek do půdy a vody jako jsou havarijní soupravy a sorbenty.

http://www.triger.cz
Trubkové-lešení.cz Trubkové-lešení.cz

Prodej nového i použitého trubkového lešení. Provozování internetového bazaru lešení.

http://www.trubkove-leseni.cz/
Truhlářství Miroslav Šilhán Truhlářství Miroslav Šilhán

Výroba nábytku na zakázku. Moderní design a materiály našich kuchyní a vestavěných skříní ve spolupráci s architekty osloví i velmi náročného zákazníka. Vše od návrhu až po předání je originál. Velký výběr kování. Zhotovíme kuchyňské linky moderní, ale i stylové, rustikální, schodiště, kancelářský nábytek, koupelnový nábytek, obývací pokoje, postele, schodiště, okna, dveře, ploty, pergoly, terasy. Vyrobíme vše podle potřeby zákazníka, od poličky na zeď, až po kompletní vybavení bytu či domu.

http://www.silhanjbc.cz
Truhlářství Zbyněk Oplištil Truhlářství Zbyněk Oplištil

Firma se od r. 1992 zabývá zakázkovou výrobou dřevěných oken, dveří, garážových vrat, schodů a nábytku. Dle Vašeho přání zhotovíme, dopravíme a namontujeme.

http://www.truhlarstvi.vyroba.biz
TTS – kotle na spalování biomasy (dřevní štěpka, sláma… TTS – kotle na spalování biomasy (dřevní štěpka, sláma…

Výrobce průmyslových kotlů na spalování biomasy; kotle Vesko-b (1 až 10 MW) na spalování dřevní biomasy (štěpka, kůra, piliny), kotle Vesko-s (2 až 5 MW) na balíky slámy – obilné, řepkové, seno, len; kogenerační systém Orc, spalinový kondenzátor.

http://www.tts.cz
Tyros Loading Systems Cz, vratová a nakládací technika Tyros Loading Systems Cz, vratová a nakládací technika

Tyros vyrábí a dodává výrobky a služby v oblasti vratové a nakládací techniky dle požadavků zákazníka. Tyros loading systems zastřešuje mezinárodní továrny, realizuje projekty v řízené kvalitě, požadovaných termínech a poskytuje poprodejní servis.

http://www.tyros-loading-systems.cz/
U+M Servis U+M Servis

Jsme oficiálním distributorem traktorů Claas pro Jihočeský kraj. Dále prodáváme nejrůznější zemědělskou techniku značek Grimme, Väderstad, BvL a další. Samozřejmostí je prodej náhradních dílů a servis strojů.

http://www.umtrebon.cz/
Unicode M&d, spol. s r. o. - Vše pro čárový kód Unicode M&d, spol. s r. o. - Vše pro čárový kód

Naše firma nabízí kompletní řešení v oblasti čárového kódu a etiketování. Jsme autorizovaným distributorem termo a termotransferových tiskáren etiket a štítků značek Godex a Citizen. Pro tiskárny nabízíme širokou škálu spotřebního materiálu jako jsou etikety a TTR pásky. Vyrábíme manuální a automatické aplikátory etiket, které integrujeme do výrobních a balících linek. Dále nabízíme ruční snímače 1D a 2D čárových kódů a datové terminály Cipherlab, pro které vytváříme skladové a majetkové evidenc

http://www.unicode.cz
Unima KS - řídící systémy, měřící technika, regulace Unima KS - řídící systémy, měřící technika, regulace

Vyvíjíme a vyrábíme řídící systémy kogeneračních jednotek, řídící jednotky motorů s funkcí regulace otáček motoru, regulace směsi a teploty či elektroniké zapalování. Měřící přístroje a měřící technika - síťová ochrana NSU, osciloskop, wobbler, 3-fázový generátor pro simulaci sítě.

http://www.unima-ks.cz/
V-stav group spol.s.r.o V-stav group spol.s.r.o

Naše firma se zabývá výstavbou inženýrských sítí, kabelové rozvody, kanalizace, vodovody, demolice objektů. Provádíme práce kráčivým bagrem Menzi Muck a Kaiser S1.

http://www.vstavolomouc.cz
Vdp - plastové přepravky, palety a obaly Vdp - plastové přepravky, palety a obaly

Obchod a výrobce specializující se na plastové obaly: přepravky, palety, bedny, sudy a kanystry.

http://www.vdp.cz/
Vexcolt Central Europe Vexcolt Central Europe

Výrobca dilatačných profilov, protipožiarnych bariér, krycích a solárnych systémov. Vyrábame výhradne z najkvalitnejších materiálov, za použitia najmodernejších technológií, s preferenčným pôvodom v Európskej únii.

http://www.vexcolt.eu
Vrtání komínů - opravy komínů Vrtání komínů - opravy komínů

Nabízíme vrtání komínů, vložkování komínů, jejich opravy a další kominické práce. Vrtání komínů je přesná, bezprašná a ve výsledku levná metoda, jak rozšířit váš komín, aby mohl být vyvyložkován. Odchylka u vrtání komínu je jen 2-3 cm na 15 metrů komínu.

http://www.vrtani-kominu.cz
Výčepní zařízení - Pronájem, prodej, sanitace, služby Výčepní zařízení - Pronájem, prodej, sanitace, služby

Pronájem a prodej výčepních zařízení a chlazení včetně instalace. Sanitace výčepních zařízení. Půjčovna a prodej nůžkových stanů. Prodej sudového piva a limonád. Ostatní zboží a služby s tímto oborem spojené.

http://www.vycepy.com
Vykurovanie24-energetika Vykurovanie24-energetika

Zaoberáme sa vykurovacou a chladiarenskou technikou. Okrem klasických zdrojov vykurovania akými sú radiátory či drevené kotly, ponúkame tiež ekologickejšie spôsoby, aké sú napr. solárne kolektory alebo tepelné čerpadlá.

http://vykurovanie24.sk/
Vyrábíme a montujeme dveřní systémy, vrata i brány Vyrábíme a montujeme dveřní systémy, vrata i brány

Naše služby v oblasti zámečnictví se hlavně specializují na výrobu a montáž vrat včetně garážových, vjezdových bran i obslužných dveří do garáží. Zakázku realizujeme včetně pohonů.

http://www.vratajanda.cz
Výroba elektroniky Výroba elektroniky

Komplexní služby v oblasti elektronické a kabelové výroby. Vyrábíme, prodáváme a instalujeme pro telekomunikace. Velkoobchod a sklad - kabely, konektory, příslušenství a náhradní díly pro zařízení.

http://www.pewtronic.cz
Webac Vibro s.r.o Webac Vibro s.r.o

Výroba, prodej a konstrukční poradenství příložných vibrátorů. Nabízíme vibromotory elektrické a pneumatické - pístové, kuličkové a turbínové. Zabýváme se mikrovibrátory a veškerou vibrační technikou.

http://www.webac-vibro.com
Zámečnická výroba Zámečnická výroba

Naše společnost se specializuje na zámečnickou výrobu z oceli a hliníku s možností výroby a montáže po celé ČR. Mezi nabízené produkty patří konstrukce, ohýbané profily, průmyslová okna, markýzy, skleníky a další zámečnické výrobky

http://www.besta-trade.cz/
Zefyr s.r.o. - Sklolaminátové potrubí Zefyr s.r.o. - Sklolaminátové potrubí

Dodávka, montáž a engineering sklolaminátových potrubních systémů a sklolaminátových armatur. Výroba sklolaminátových výrobků a provádění laminačních prací.

http://www.zefyr-grp.com
Zemědělské obchodní družstvo Opatovec Zemědělské obchodní družstvo Opatovec

Zemědělské obchodní družstvo Opatovec. Zemědělství včetně prodeje nezpracovaných zemědělských výrobků. Hostinská činnost. Opravy pracovních strojů.

http://www.zodopatovec.cz
Zkušební stroje Labortech | trhací stroje Zkušební stroje Labortech | trhací stroje

Labortech je přední evropský výrobce zkušební techniky a zkušební automatizace. Náš výrobní program zahrnuje zkušební a vyvažovací stroje pro mechanické zkoušení materiálů.

http://www.labortech.cz
Železářství Dubský Železářství Dubský

Se svým širokým sortimentem naše firma zaujímá přední místo na Českém trhu. Nabízíme kamna, kotle, zahradní a lesní techniku, čerpadla, kování a mnoho dalšího včetně odvozu a montáží.

http://www.zelezarstvidubsky.cz