Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Obchod a služby


Přidat odkaz do této kategorieRevize elektrospotřebičů

Revize elektrospotřebičů

Provádíme revize elektrických spotřebičů, elektrospotřebičů během jejich používání.revize provádíme dle normy Čsn 331610 ed. 2, která slučuje původní normy Čsn 331600 a Čsn 331610.

http://www.rev-el.com

Roman Farkaš - hasicí přístroje, hydranty

Roman Farkaš - hasicí přístroje, hydranty

Prodej a servis hasicích přístrojů, hydrantů, požárních klapek, požárních dveří a ucpávek. Projekční a školící činnost v požární ochraně. Plnění a rozvoz N2, CO2 a propan butanu.

http://www.roman-farkas.cz

Royal event - kreativní zážitková společnost

Royal event - kreativní zážitková společnost

Royal Event–kreativní zážitková společnost, která zajišťuje komplexní produkční služby pro společenské a firemní události. Odměňte své klienty či partnery netradičním dárkem, aktivitou - eventem. Dále nabízíme pronájem párty stanů.

http://www.royalevent.cz

Ruml Roman - Antik Ohaveč starožitnosti

Ruml Roman - Antik Ohaveč starožitnosti

Antik Ohaveč u Jičína nabízí výkup a prodej starožitností. Vykupujeme starý nábytek, obrazy, šperky, staré hračky, fotoaparáty a ostatní starožitnosti.

http://www.antik-prodej.cz

Rybářské potřeby

Rybářské potřeby

Eshop pro všechny rybáře. Nabízíme široký sortiment pro kaprařinu, přívlač, plavanou, feeder, muškařinu i mořský rybolov. Pruty, navijáky, nástrahy a návnady, vlasce a šňůry, křesla, oblečení a další příslušenství pro všechny rybáře.

http://www.fishstar.cz/

Samolepky levně

Samolepky levně

Možnost ořezu po laminaci. Samolepky pro zábavu, kapelové samolepky, samolepky na podlahu atd.

http://samolepky-levne.cz

Seal - navijáky s.r.o

Seal - navijáky s.r.o

Nabízíme široký sortiment navijáků – elektrické i 230 V, hydraulické, ruční. Prodáváme mechanická a elektrická manipulační zařízení, navíjecí zařízení Egv na přibližování dřeva vše včetně příslušenství. Provádíme montáž navijáků na vozidla.

http://www.seal-navijaky.cz

Selecta spol. s.r.o

Selecta spol. s.r.o

Provádíme hydroizolace, tepelné izolace, kompletní fasády a střechy

http://www.selecta-hk.cz

Servant - prodejní logistika, skladování

Servant - prodejní logistika, skladování

Servant, a.s.: sklady a skladovací areály Praha Východ, Benešov a Humpolec.skladování textilu spolu s jejich zpracováním, alkoholu, vína, drogerie aj. Služby: doprava, celní deklarace, rozesílání zásilek, balení, repacking, kolkování, řízení vratek

http://www.servant.cz/

Siko Koupelny a.s., internetový obchod

Siko Koupelny a.s., internetový obchod

Internetový obchod s koupelnovým vybavením. Vany, koupelnový nábytek, sprchové kouty, vodovodní baterie, koupelnové doplňky, sanitární keramika.

http://shop.siko.cz

Slumberland Čr, s.r.o. - Matrace rošty

Slumberland Čr, s.r.o. - Matrace rošty

Společnost vyrábí a distribuuje manuálně či motorově polohovatelné lamelové rošty, kvalitní matrace s pěnovým, pružinovým nebo latexovým jádrem. Dále anatomické polštáře pro správnou polohu krční páteře s velmi dobrými vlastnostmi pro zdravé spaní.

http://www.slumberland.cz

Služby Bozp pro úřady

Služby Bozp pro úřady

Nabízíme komplexní služby v oboru bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, speciálně určené pro firmy a krajské úřady, finanční úřady, obecní úřady a další. Vypracujeme směrnice, osobní karty pro zaměstnance, bezpečnostní či provozní pokyny.

http://www.bozp-urady.cz

Soudní znalec, odhadce, OLH - Ing.Badal

Soudní znalec, odhadce, OLH - Ing.Badal

Soudní znalec v oboru ekonomika a lesní hospodářství provádí odhady cen pozemků, porostů, škod na porostech, zeleně mimo les, reprodukční materiál dřevin, dříví, těžba a myslivost. Posouzení hospodaření a poradenství. Odborný lesní hospodář OLH.

http://www.znalec-odhad.cz

Speed8 - absolute stimulant

Speed8 - absolute stimulant

Nenávykový stimulant mozkové činnosti a aktivátor metabolismu ovlivňující neurovegetativní i psychosomatickou část regulačních pochodů organizmu. Způsobuje akceleraci aktivity nervové soustavy. Vhodný pro řidiče, sportovce, studenty a manažery.

http://www.speed8.cz

Spodní prádlo Elegant

Spodní prádlo Elegant

Spodní prádlo Elegant - široký sortiment spodního prádla za příznivé ceny, prvotřídní kvalita, věrnostní programy pro stálé zákazníky.

http://www.pradlo-elegant.cz

Sportovniobchod.cz

Sportovniobchod.cz

Sportovní obchod pro sport a sportovní potřeby. Americký fotbal, atletika, badminton, bandáže a ortézy, baseball, basketbal, billiard, dresy, fitness, florbal, fotbal, golf, hokej, In-line a koloběžky, krasobruslení, kroket, lyžování, nohejbal, oblečení, petanque, squash, tenis, volejbal a další.

http://www.sportovniobchod.cz

Stavebné povolenie, kolaudácia

Stavebné povolenie, kolaudácia

Inžinierska činnosť v stavebníctve - stavebné povolenia a kolaudácie stavieb. Rodinné domy, chaty, bytové domy, predajne, sklady, haly a iné stavby. Zabezpečíme vyjadrenia, projektovú dokumentáciu, stavebný dozor, geodetické a ďalšie služby.

http://www.stavebne-povolenie.eu

Stavební práce Zdeněk Juřík

Stavební práce Zdeněk Juřík

Výstavba rodinných a řadových domů na klíč Rekonstrukce, přestavby a opravy objektů, budov a bytů Zateplovací systémy pro stávající i nové stavební objekty Pokládka obkladů, dlažeb, zámková dlažba, plovoucí podlahy Malířské a natěračské práce Sádrokartonářské práce

http://zdenekjurik.wgz.cz/

Stavební řezivo

Stavební řezivo

Naše firma nabízí řezivo a dřevo v širokém sortimentu. V naší nabídce najdete ceník stavebního řeziva a dřeva, trámy, latě, hranoly, fošny, střešní latě, Osb desky, palubky a stavební stojky k zapůjčení.

http://www.rezivo-drevo.cz

Stefi - Darčeky, suveníry, reklamne predmety

Stefi - Darčeky, suveníry, reklamne predmety

Zaoberáme sa výrobou módnych doplnkov, suvenírov, dekorácií a reklamných predmetov.

http://www.darcekysk.sk/