Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Obchod a služby


Přidat odkaz do této kategorieMasáže kouzlo doteku

Masáže kouzlo doteku

Cílem masáže je harmonizace těla i duše, upevňuje a osvěžuje duševní i fyzické zdraví. Většinou jsou vnímány jako příjemná forma uvolnění. Masáž může trvat 60 min., 90 min., 120 min., takže je potřeba si promyslet jak dlouhou masáž chcete zvolit a rezervovat si na ni dostatek času.

http://www.masazekouzlodoteku.cz

Master Design s.r.o. - projekty, architektura, vizualiz

Master Design s.r.o. - projekty, architektura, vizualiz

Projekty a architektura moderních bytových a občanských staveb. Typové projekty nízkoenergetických rodinných domů. Vypracování projektové dokumentace a vyřízení dotace pro program zelená úsporám a nový panel. Vizualizace staveb a animace reklamních spotů. Design interiérů a webdesign internetových stránek.

http://www.master-design.cz

Matrace

Matrace

Nabízíme velký výběr matrací, které jsou vybaveny potahy Marttan s účinnou ochranou proti plísním a bakteriím. Dobře absorbují, odvádí vlhkost, rychle schnou a jsou příjemné na omak.

http://www.marttan.cz/

Mechanická zkušebna

Mechanická zkušebna

Mechanická zkušebna společnosti podává metalografické informace o struktuře materiálu. Zkoušky z mechanické zkušebny slouží pro kontrolu výrobních operací, např. pro kontrolu materiálu po svařování, po tepelném zpracování apod.

http://mechanicka-zkusebna.cz/

Měřáky.cz - řešení pro Vaše měření

Měřáky.cz - řešení pro Vaše měření

Prodáváme měřicí přístroje - mutlimetry, zkoušečky a další měřáky. Zastupujeme značky Fluke, Lecroy, Kyoritsu, Ideal industries a další. Dodávané měřáky na požádání kalibrujeme.

http://www.meraky.cz

Měření Radonu - Josef Punda - jižní Čechy

Měření Radonu - Josef Punda - jižní Čechy

Měření a stanovení radonového indexu pozemku na stavebních pozemcích a v interierech staveb. Poradenství v oblasti radonové problematiky.

http://mereniradonu.wz.cz

Měření radonu v oblasti Libereckého kraje

Měření radonu v oblasti Libereckého kraje

Provádíme měření radonu ve stavebnictví v Libereckém kraji. Radon je přírodní radioaktivní plyn, bez zápachu a bez barvy, lidskými smysly nezjistitelný.

http://www.radon-limit.cz/

Metalcom Kutná Hora a.s

Metalcom Kutná Hora a.s

Dodavatel spojovacího materiálu pro stavebnictví, strojírenství, automobilový průmysl, elektrotechniku, energetiku a chemický průmysl. Standardní spojovací materiál. Speciální spojovací materiál podle výkresové dokumentace.

http://www.metalcom.cz

Mgr. Alice Wallingerová

Mgr. Alice Wallingerová

Soudní překladatelka, tlumočnice a lektorka italštiny a němčiny. Služby pro italský a německý jazyk: všeobecné a úřední překlady včetně ověření a razítka, konsekutivní a soudní tlumočení, výuka jazyků, jazykový servis pro firmy a služební doprovod.

http://www.italstina-nemcina.cz/

Mgr. Petr Máj - soudní tlumočník a překladatel

Mgr. Petr Máj - soudní tlumočník a překladatel

Soudní tlumočník a překladatel pro německý a francouzský jazyk. Všeobecné a úřední překlady němčiny a francouzštiny včetně ověření pomocí razítka, obchodní a soudní tlumočení. Kompletní jazykový servis pro firmy, léta praxe a kvalitní reference.

http://www.petrmaj.cz/

Mibag Sanace spol. s r.o

Mibag Sanace spol. s r.o

Sanace po požárech a povodních, pronájem vysoušečů. Pomůžeme Vám opravit Váš poničený dům, byt, provozovnu poškozené požárem nebo záplavami, vodou. Rychle a kvalitně. Stavební práce na klíč.

http://mibag.cz

Miroslav Šmejkal - Gitterbox

Miroslav Šmejkal - Gitterbox

Palety pro automobilový průmysl. Katalogová nabídka palet. Technická dokumentace. Ukázka použití. Plastové skládací boxy.

http://www.boxy95.estranky.cz

Miteral - vybavení autoservisů a pneuservisů

Miteral - vybavení autoservisů a pneuservisů

Komplexní vybavení autoservisů: zvedáky, analyzátory, kouřoměry, diagnostika, geometrie kol, klimatizace, olejové hospodářství, karosárny, pneuservisy - vyvažovačky, stahováky, svářečky, nabíječky, startovací vozíky,

http://www.miteral.cz

Mobilní drtiče Rubble Master

Mobilní drtiče Rubble Master

Mobilní drtící linky Rubble Master, drtiče, recyklátory, třídiče kameniva, použité i nové stroje, mobilní drtiče kamene, demolice, drcení asfaltu, betonu, drcení železobetonu.

http://rubblemaster.cz

Mobilní podium, tribuny, taneční parket - Zuzana Barchá

Mobilní podium, tribuny, taneční parket - Zuzana Barchá

Mobilní podium, mobilní tribuny, taneční parket - pronájem a prodej. Nabízíme mobilní podium všech rozměrů a výšek, zastřešená a stupňovitá mobilní pódia, mobilní taneční parket, přehlídková mola. Technické zajištění akcí - poskytujeme kompletní technický servis akcí a eventů - světla, zvuk, projekci, rampy, security, sanitu, centrály, párty stany, nůžkové stany, mobiliář a další...

http://www.newtime.cz

Mojekancelář.net - Sídlo firmy

Mojekancelář.net - Sídlo firmy

Poskytujeme pro firmy pražské i mimopražské sídlo firmy nebo kontaktní adresu, zajišťujeme příjem a zasílání pošty a faxu, příjem telefonních hovorů nebo zastupování před úřady veřejné správy a další administrativní služby.

http://www.mojekancelar.net/

Moselská vína

Moselská vína

Již 3 roky se specializujeme na dovoz exkluzivního vína, především odrůdy Ryzlink (považované za nejlepší bílé víno na světě), z proslulé vinařské oblasti Mosel (Německo), zaměřené zejména na produkci vynikajících bílých suchých vín, bio vín, archivních vín a pozdních sběrů . Dovážíme pouze špičková vína ze sdružení Moselland Eg, vyznačující se vysokou mineralitou, jemnou ovocnou chutí, nízkým obsahem alkoholu, vyváženým cukrem a možností dlouhodobého skladování. Dále nabízíme degustace vína, vi

http://www.vino-mosela.cz

N&h - Hevea Brasiliensis

N&h - Hevea Brasiliensis

Jsme přímí dovozci spárových desek průběžných a cinkovaných z Hevea (hevea Brasiliensis, Kaučukovník, Malajský dub). Hevea je světlé tropické dřevo, vlastnostmi a vzhledem podobné dubu ale o polovinu levnější. Velkoobchodní a maloobchodní prodej.

http://www.heveawood.cz

Na vlastní nohy

Na vlastní nohy

Projekt zaměřený na profesní rozvoj osobnosti. Je hodně lidí, kteří nenachází uspokojení v tom klasickém “dobře se uč a najdi si pořádnou práci”. Chtěli by se věnovat něčemu svému a rozvíjet se kreativně. Bohužel nikdo je nevedl tak, aby se postavili na vlastní nohy. Projekt “Na vlastní nohy” je o tom, že člověk musí některé věci pochopit jinak než to co je učili rodiče a ve škole. Ukážeme Vám, jak se postavit na vlastní nohy bez vstupního kapitálu s možnostmi na poli Evropy.

http://www.navlastninohy.cz

Nápojové a potravinové automaty, nápoje do automatů

Nápojové a potravinové automaty, nápoje do automatů

Prodáváme či pronajímáme nápojové a potravinové automaty značek Bianchi, Fas, Lavazza a Rhea Vendors. Dodáváme také instantní směsi do nápojových automatů. U automatů zajišťujeme servis po celé ČR.

http://www.automaticchrudim.cz