Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Obchod a služby


Přidat odkaz do této kategorieBalená voda

Balená voda

Balená voda do kanceláře - pramenitá balená voda Horský Pramen, jako jedna z mála vhodná i jako kojenecká, až k Vašemu výdejníku balené vody. Možnost objednávky balené vody on-line. Dále možnost pronájmu či koupě výdejníku vody.

http://www.voda-balena.cz

Baljer Zembrod - pásové pily a dřevoobráběcí stroje

Baljer Zembrod - pásové pily a dřevoobráběcí stroje

Jsme specializovaná firma která zajistí komplexní dodávky dřevoobráběcích strojů, odkorňovačů a kmenových pásových pil. Zajišťujeme prodej a servis všech dřevoobráběcích strojů.

https://www.baljer-zembrod.cz/

Bambulkovo.cz

Bambulkovo.cz

Eshop Bambulkovo.cz se převážně zaměřuje na maloobchodní prodej kojeneckého a dětského zboží. Nabízíme kvalitní pomůcky na kojení a krmení značky Haakaa, povlečení do postýlky, mantinely do postýlky, hnízdečka, spací pytle, sety do kočárků, kojící polštáře a další.

http://www.bambulkovo.cz

Bazény A&.m Borovnička

Bazény A&.m Borovnička

Zajistíme dovoz, montáž veškerého příslušenství včetně zastřešení bazénu, stavbu bazénu „na klíč“. Poradíme s údržbou bazénu a chemickým ošetřením vody. Záruční i pozáruční servis. Prodej i na splátky nebo leasing. Doprava pro Královéhradecký kraj zdarma.

http://www.bazeny-borovnicka.cz

Bazény Skříšovský

Bazény Skříšovský

Rekonstrukce a kompletní dodávky bazénů Desjoyaux. Přeprava maloobjemových nákladů v lokalite Brno-venkov. Ubytování v ateliéru v Kuřimi.

http://www.skrisovsky.cz/

Bělení zubů, léčba paradentózy a citlivých zubů

Bělení zubů, léčba paradentózy a citlivých zubů

Server nabízející profesionální, klinicky testované produkty na bělení zubů White Pearl, čištění zubů Smile, léčba paradentózy a citlivosti zubů Dental Expert a další.. Výhradně kvalitní produkty s certifikací Ce.

http://www.krasnyusmev.cz

Broušení nástrojů - Ladislav Pohůtka

Broušení nástrojů - Ladislav Pohůtka

Služby broušení a ostření všech nástrojů k obrábění a dělení všech materiálů.

http://www.brousenipohutka.estranky.cz

Bubu botičky

Bubu botičky

Na stránkách se dozvíte informace o tom, jak nakupovat, jak měřit a jak správně vybírat boty pro děti. Nabízíme obuv pro haj nejmenší děti, botičky na první krůčky, tak pro princezny, dále sportovní, do hor a nížin, na doma a do školky.

http://www.e-detska-obuv.cz

Catering Infinito, s.r.o

Catering Infinito, s.r.o

Naše společnost zajistí veškeré cateringové služby dle požadavků. Máme mnohaleté zkušenosti s firemními večírky, rauty, bankety, svatebními hostinami a doprovodnými programy.

http://www.cateringinfinito.cz

Centrum pánskej módy

Centrum pánskej módy

Špecializovaná predajňa, ktorá ponúka široké služby v oblasti pánskeho odievania

http://www.centrumpanskejmody.sk/

Coffeeandtea

Coffeeandtea

Internetový a kamenný obchod zabývající se prodejem kvalitní kávy, kávovarů jura, čaji značek Harney and sons, La Via Del té atp, čokoládami značek Amedei, Bonat, Domori, Michel Cluizel, Valrhona a Ciderů Mad Apple, Stassen, King stone.

http://www.coffeeandtea.cz

Colorteam s.r.o

Colorteam s.r.o

Prodej barev, laků a malířského vybavení. Provádění malířských a lakýrnických prací, lepení ozdob a protipožární nátěry. Půjčujeme stříkací zařízení, lešení různých rozměrů, míchadla a průmyslové vysavače. Zajišťujeme velkometráž pro stavební společnosti, administrativní budovy a obchodní domy.

http://www.colorteam.cz

Cominvest CZ

Cominvest CZ

Výhradní zástupce evropských výrobců pro profesionální nástroje, mechanizované a ruční nářadí, brusivo a speciální stroje. Nabízíme i servis, půjčovnu a broušení jádrových vrtáků.

http://www.cominvest.cz

Compact CB kancelářská technika

Compact CB kancelářská technika

Servis a prodej kancelářské a telekomunikační techniky (tiskárny, kopírky, faxy, skartovací stroje, mobilní telefony, telefonní ústředny, bezdrátové telefony, domovní videotelefony, psací stroje, etiketovací kleště a další...). Repasování náplní do tiskáren, prodej příslušenství a spotřebního materiálu.

http://www.kancelarska-technika.eu

Cultural Service s.r.o.

Cultural Service s.r.o.

Provádíme vysušování budov a likvidaci dřevokazných škůdců mikrovlnnou technikou. Mikrovlnami účinně a rychle vysušíme každou budovu při zavlhání, poruchách i povodních a zlikvidujeme dřevomorku domácí, plísně, tesaříka krovového i červotoče.

http://cultural-service.cz

CZ Překlady

CZ Překlady

Kvalitní překlady a lokalizace do/z angličtiny a češtiny. Spolupráce s rodilým mluvčím, spolehlivost a příznivé ceny.

http://czpreklady.cz

Čikom Třebíč

Čikom Třebíč

Firma Čikom Třebíč nabízí: stavebniny, koupelny, pneuservis osobních a nákladních vozů, hydraulické hadice, hutní materiál, stavba a opravy komunikací, údržba komunikací, čištění vpustí a kanalizace, výkopové a zemní práce, inženýrské sítě, doprava.

http://www.cikom.cz/

Čistící stroje - Kränzle spol. s r. o

Čistící stroje - Kränzle spol. s r. o

Velkoobchod a maloobchod pro čistící stroje, průmyslové vysavače, zametací stroje, vapky, tlakovky, tlakové čističe, profi čističe, parní čističe. Zastoupení Kränzle, Columbus a Soteco pro ČR.

http://www.kranzle.cz

Čokoládová fontána - prodej a pronájem

Čokoládová fontána - prodej a pronájem

Čokoládová fontána - prodej a pronájem širokého sortimentu čokoládových fontán. Čokolády pro čokoládové fontány. Čokoládová fontána - recepty na čokoládu, sýr.

http://www.pronajemfontan.cz

D.i.seven - služby bezpečnostní agentury, úklid. služby

D.i.seven - služby bezpečnostní agentury, úklid. služby

D.i.seven - služby bezpečnostní agentury, úklidové služby, technická správa budov, facility management, požární ochrana

http://www.diseven.cz/