Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Obchod a služby


Přidat odkaz do této kategorieDdatadesign

Ddatadesign

Provádíme potisk a personalizaci plastových karet, potisk jednobarevným i plnobarevným thermoprintem, personalizaci thermoprintem, embossem a kódováním. Technologie lze kombinovat. Zajistíme PVC karty bez potisku bílé, zlaté, stříbrné, LoCo, HiCo a ofsetové karty.

http://www.ddatadesign.cz

Dekortextil.cz

Dekortextil.cz

Dekortextil.cz - internetový obchod s bytovým a dekoračním textilem se zaměřením na povlečení, záclony, ubrusy, ručníky pro potřeby vašeho domova.

http://www.dekortextil.cz/

Design Style s.r.o

Design Style s.r.o

Společnost pod sebe soustředí veškeré projektové a stavební činnosti. Hlavní snahou této firmy je dodávat kvalitní a designersky čistá řešení. Soustředíme pod sebe jak stavební, tak umělecké profese.

http://www.design-style.cz

Detektory kovů Mlejnský

Detektory kovů Mlejnský

Prodáváme průmyslové detektory kabelů a potrubí pro stavební firmy a geodety a bezpečnostní detektory kovů pro security agentury a pořadatele kulturních akcí. Zajišťujeme i pozáruční servis detektorů.

http://www.detektory-mlejnsky.cz

Didacticus

Didacticus

Překladatelská agentura s rychlejším a modernějším přístupem. Provádíme kvalitní a profesionální překlady z různých oborů.

https://didacticus.cz

Digitální tisk a dtp

Digitální tisk a dtp

Nabízíme malonákladový digitální tisk vhodný pro tisk katalogů, firemních tiskovin, pozvánek, formulářů, vizitek, přebalů, kalendářů a to od jednoho kusu. Dále zhotovujeme grafické návrhy a tiskové podklady pro všechny druhy tiskovin.

http://www.besr.cz

Dinocard - výroba klubových a věrnostních plastových ka

Dinocard - výroba klubových a věrnostních plastových ka

Vyrábíme plastové karty pro různé použití podle potřeb zákazníka, doporučíme a zavedeme systém používání plastových karet ve Vaší firmě. Vybavení karet řadou ochranných prvků s využitím moderních technologií v oboru výroby plastových karet

http://www.dinocard.cz

Doprava letiště Ruzyně Taxiterminal

Doprava letiště Ruzyně Taxiterminal

Nabízíme transfery na a z Letiště Praha Ruzyně. Nabízíme také dopravu do ostatních míst Česka i zahraničí.

http://www.taxiterminal.cz/

Dopravní-právo.cz

Dopravní-právo.cz

Zaměřujeme se na pomoc řidičům při spáchání dopravních přestupků či trestného činu v dopravě.

http://dopravni-pravo.cz

Dřevoo

Dřevoo

Prodej palivového dřeva. Prodáváme štípané palivové dřevo, štípaná polínka i metrové polena včetně dovozu.

http://www.drevoo.cz

Ebog CV s.r.o vzduchotechnika – klimatizace montáž prod

Ebog CV s.r.o vzduchotechnika – klimatizace montáž prod

Dodávka klimatizace a vzduchotechniky na klíč. Realizujeme zakázky od projektu přes výrobu, dodávku, montáž a následně také servis těchto zařízení.

http://www.ebog.cz

Ekogarant - Deratizace Praha

Ekogarant - Deratizace Praha

Jsme rodinná firma s dlouholetou tradicí deratizace, která sahá do 60. let minulého století. Můžeme nabídnout dlouhodobé zkušenosti, znalosti nových technologií hubení hlodavců a obtížného hmyzu, přípravky se 100% účinností.

http://www.ekogarant.cz

Elektrobock cz, s.r.o.

Elektrobock cz, s.r.o.

Česká výrobní společnost, která se specializuje na vývoj a prodej elektroniky pro domácnost. Nabízíme systém centrálního ovládání vytápění, termostaty, zvonky, zásuvky a vypínače, regulátory osvětlení, časové spínače, čidla vlhkosti, solární systémy.

http://www.elbock.cz

Elektroinstalační materiál, svítidla - ElPe CZ, s.r.o.

Elektroinstalační materiál, svítidla - ElPe CZ, s.r.o.

Kompletní sortiment elektroinstalačního materiálu (kabely, spínače, jističe, stykače, rozvaděče, lišty, žárovky), svítidla (lustry, lampy, stropnice, zářivky) a VF technika. Kamenný a internetový obchod (Čáslav a Praha).

http://www.elektro-svitidla.com/

elektrorevize veternik

elektrorevize veternik

Revize elektroinstalací, hromosvodů, nářadí, spotřebičů, svářeček. Rekonstrukce a montáž el. instalaci bytů, rod.domů, kuchyní, koupelen. Výměna jističů, rozváděčů, zásuvek. Montáž přípojek nn. chráničů, přepěťových ochran. Havárie elektro Ostrava nonstop.

http://www.elektrorevize-veternik.cz

Else AZ s.r.o. - manažerské vzdělávání

Else AZ s.r.o. - manažerské vzdělávání

Podporujeme rozvoj pracovníků pomocí manažerského vzdělávání a jiných nástrojů, vytvářejících spolupráci při procesu rozvoje. Outsourcing, veřejné i firemní tréninky, 360° zpětná vazba, průzkumy spokojenosti, HR poradenství, koučování a moderování.

http://www.elseaz.cz

Energetický štítek - Primabuilding s.r.o

Energetický štítek - Primabuilding s.r.o

Nabízíme služby v oblasti energetické certifikace budov (energetický štítek), energetické náročnosti budov (penb), projektový management, stavební dozor investora a řízení a koordinace dodavatelů stavby. Zodpovíme Vám jakékoliv dotazy ohledně energetického štítku, požadavků na jeho získání a další.

http://www.primabuilding.cz/energeticky-stitek/

Energomontáže Votroubek, s.r.o

Energomontáže Votroubek, s.r.o

Provádíme energomontáže, elektroinstalace, veřejné osvětlení, revize elektro, projekci, pronájem techniky

http://www.energomontaze.cz/

Enprag s.r.o. - kovový nábytek

Enprag s.r.o. - kovový nábytek

Prodáváme kovový nábytek - kartotéky, lístkovnice, registratury, policové, spisové, šatní, výkresové a ohnivzdorné skříně, zásuvkové skříňky, závěsné kapsy. Nabízíme dílenský a lékařský nábytek, kontejnery, posuvné regály.

http://www.enprag.cz

Envirex Holding a.s

Envirex Holding a.s

Společnost se soustřeďuje na následující činnosti:expertní činnost a poradenství v oblasti ochrany životního prostředí, chemické analýzy vzorků,poskytování služeb v oblasti řízení odpadového hospodářství.

http://www.envirexholding.cz