Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Obchod a služby


Přidat odkaz do této kategorieColorteam s.r.o

Colorteam s.r.o

Prodej barev, laků a malířského vybavení. Provádění malířských a lakýrnických prací, lepení ozdob a protipožární nátěry. Půjčujeme stříkací zařízení, lešení různých rozměrů, míchadla a průmyslové vysavače. Zajišťujeme velkometráž pro stavební společnosti, administrativní budovy a obchodní domy.

http://www.colorteam.cz

Cominvest CZ

Cominvest CZ

Výhradní zástupce evropských výrobců pro profesionální nástroje, mechanizované a ruční nářadí, brusivo a speciální stroje. Nabízíme i servis, půjčovnu a broušení jádrových vrtáků.

http://www.cominvest.cz

Compact CB kancelářská technika

Compact CB kancelářská technika

Servis a prodej kancelářské a telekomunikační techniky (tiskárny, kopírky, faxy, skartovací stroje, mobilní telefony, telefonní ústředny, bezdrátové telefony, domovní videotelefony, psací stroje, etiketovací kleště a další...). Repasování náplní do tiskáren, prodej příslušenství a spotřebního materiálu.

http://www.kancelarska-technika.eu

Cultural Service s.r.o.

Cultural Service s.r.o.

Provádíme vysušování budov a likvidaci dřevokazných škůdců mikrovlnnou technikou. Mikrovlnami účinně a rychle vysušíme každou budovu při zavlhání, poruchách i povodních a zlikvidujeme dřevomorku domácí, plísně, tesaříka krovového i červotoče.

http://cultural-service.cz

CZ Překlady

CZ Překlady

Kvalitní překlady a lokalizace do/z angličtiny a češtiny. Spolupráce s rodilým mluvčím, spolehlivost a příznivé ceny.

http://czpreklady.cz

Čajíčky od Marušky

Čajíčky od Marušky

Kvalitní sypaný i sáčkový čaj, instantní nápoje Hot Apple, horká čokoláda, dřevěné dárkové kazety, dárková balení.

http://www.cajickyodmarusky.cz

Čárové kódy a Rfid

Čárové kódy a Rfid

Systém Gs1 (čárové kódy) a Rfid je řešením automatické identifikace a označování výrobků pro distribuci, přepravce, obchodní řetězce a výrobce. Nabízíme metodické materiály Rfid, Epc, Ean, Gtin, barcode, identifikaci zboží a výrobků.

http://www.gs1cz.org

Čikom Třebíč

Čikom Třebíč

Firma Čikom Třebíč nabízí: stavebniny, koupelny, pneuservis osobních a nákladních vozů, hydraulické hadice, hutní materiál, stavba a opravy komunikací, údržba komunikací, čištění vpustí a kanalizace, výkopové a zemní práce, inženýrské sítě, doprava.

http://www.cikom.cz/

Čistící stroje - Kränzle spol. s r. o

Čistící stroje - Kränzle spol. s r. o

Velkoobchod a maloobchod pro čistící stroje, průmyslové vysavače, zametací stroje, vapky, tlakovky, tlakové čističe, profi čističe, parní čističe. Zastoupení Kränzle, Columbus a Soteco pro ČR.

http://www.kranzle.cz

Čokoládová fontána - prodej a pronájem

Čokoládová fontána - prodej a pronájem

Čokoládová fontána - prodej a pronájem širokého sortimentu čokoládových fontán. Čokolády pro čokoládové fontány. Čokoládová fontána - recepty na čokoládu, sýr.

http://www.pronajemfontan.cz

D.i.seven - služby bezpečnostní agentury, úklid. služby

D.i.seven - služby bezpečnostní agentury, úklid. služby

D.i.seven - služby bezpečnostní agentury, úklidové služby, technická správa budov, facility management, požární ochrana

http://www.diseven.cz/

Datec Retail Systems, a.s. - maloobchodní řešení

Datec Retail Systems, a.s. - maloobchodní řešení

Zabýváme se automatizací maloobchodních procesů v oblasti nákupu a prodeje spotřebního a specializovaného zboží, především módy a sportovního zboží.

http://www.datec.cz

Ddatadesign

Ddatadesign

Provádíme potisk a personalizaci plastových karet, potisk jednobarevným i plnobarevným thermoprintem, personalizaci thermoprintem, embossem a kódováním. Technologie lze kombinovat. Zajistíme PVC karty bez potisku bílé, zlaté, stříbrné, LoCo, HiCo a ofsetové karty.

http://www.ddatadesign.cz

Dekortextil.cz

Dekortextil.cz

Dekortextil.cz - internetový obchod s bytovým a dekoračním textilem se zaměřením na povlečení, záclony, ubrusy, ručníky pro potřeby vašeho domova.

http://www.dekortextil.cz/

Design Style s.r.o

Design Style s.r.o

Společnost pod sebe soustředí veškeré projektové a stavební činnosti. Hlavní snahou této firmy je dodávat kvalitní a designersky čistá řešení. Soustředíme pod sebe jak stavební, tak umělecké profese.

http://www.design-style.cz

Deskové výměníky Alfa Laval - Etl-ekotherm

Deskové výměníky Alfa Laval - Etl-ekotherm

Jsme autorizovaný distributor deskových výměníků Alfa Laval od roku 1992. Společnost Alfa Laval se zabývá přenosem tepla při průmyslových procesech již od roku 1931. Dodnes stojí společnost v čele vývoje technologií přenosu tepla.

http://alfalaval.etl.cz

Detektory kovů Mlejnský

Detektory kovů Mlejnský

Prodáváme průmyslové detektory kabelů a potrubí pro stavební firmy a geodety a bezpečnostní detektory kovů pro security agentury a pořadatele kulturních akcí. Zajišťujeme i pozáruční servis detektorů.

http://www.detektory-mlejnsky.cz

Didacticus

Didacticus

Překladatelská agentura s rychlejším a modernějším přístupem. Provádíme kvalitní a profesionální překlady z různých oborů.

https://didacticus.cz

Digitální tisk

Digitální tisk

Digitální tisk, velkoplošný tisk, samolepky, tisk samolepek, levný tisk.

http://digitalni-tisk.eu

Digitální tisk a dtp

Digitální tisk a dtp

Nabízíme malonákladový digitální tisk vhodný pro tisk katalogů, firemních tiskovin, pozvánek, formulářů, vizitek, přebalů, kalendářů a to od jednoho kusu. Dále zhotovujeme grafické návrhy a tiskové podklady pro všechny druhy tiskovin.

http://www.besr.cz