Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Obchod a služby


Přidat odkaz do této kategorieD.i.seven - služby bezpečnostní agentury, úklid. služby D.i.seven - služby bezpečnostní agentury, úklid. služby

D.i.seven - služby bezpečnostní agentury, úklidové služby, technická správa budov, facility management, požární ochrana

http://www.diseven.cz/
Datec Retail Systems, a.s. - maloobchodní řešení Datec Retail Systems, a.s. - maloobchodní řešení

Zabýváme se automatizací maloobchodních procesů v oblasti nákupu a prodeje spotřebního a specializovaného zboží, především módy a sportovního zboží.

http://www.datec.cz
Ddatadesign Ddatadesign

Provádíme potisk a personalizaci plastových karet, potisk jednobarevným i plnobarevným thermoprintem, personalizaci thermoprintem, embossem a kódováním. Technologie lze kombinovat. Zajistíme PVC karty bez potisku bílé, zlaté, stříbrné, LoCo, HiCo a ofsetové karty.

http://www.ddatadesign.cz
Dekortextil.cz Dekortextil.cz

Dekortextil.cz - internetový obchod s bytovým a dekoračním textilem se zaměřením na povlečení, záclony, ubrusy, ručníky pro potřeby vašeho domova.

http://www.dekortextil.cz/
Design Style s.r.o Design Style s.r.o

Společnost pod sebe soustředí veškeré projektové a stavební činnosti. Hlavní snahou této firmy je dodávat kvalitní a designersky čistá řešení. Soustředíme pod sebe jak stavební, tak umělecké profese.

http://www.design-style.cz
Deskové výměníky Alfa Laval - Etl-ekotherm Deskové výměníky Alfa Laval - Etl-ekotherm

Jsme autorizovaný distributor deskových výměníků Alfa Laval od roku 1992. Společnost Alfa Laval se zabývá přenosem tepla při průmyslových procesech již od roku 1931. Dodnes stojí společnost v čele vývoje technologií přenosu tepla.

http://alfalaval.etl.cz
Detektory kovů Mlejnský Detektory kovů Mlejnský

Prodáváme průmyslové detektory kabelů a potrubí pro stavební firmy a geodety a bezpečnostní detektory kovů pro security agentury a pořadatele kulturních akcí. Zajišťujeme i pozáruční servis detektorů.

http://www.detektory-mlejnsky.cz
Didacticus Didacticus

Překladatelská agentura s rychlejším a modernějším přístupem. Provádíme kvalitní a profesionální překlady z různých oborů.

https://didacticus.cz
Digitální tisk Digitální tisk

Digitální tisk, velkoplošný tisk, samolepky, tisk samolepek, levný tisk.

http://digitalni-tisk.eu
Digitální tisk a dtp Digitální tisk a dtp

Nabízíme malonákladový digitální tisk vhodný pro tisk katalogů, firemních tiskovin, pozvánek, formulářů, vizitek, přebalů, kalendářů a to od jednoho kusu. Dále zhotovujeme grafické návrhy a tiskové podklady pro všechny druhy tiskovin.

http://www.besr.cz
Digitální tiskárna Fibox, s.r.o Digitální tiskárna Fibox, s.r.o

Digitální Tiskárna Fibox, s.r.o. poskytuje řešení pro Váš digitální tisk, grafický návrh, reklamu, webdesign, personalizaci, velkoplošný tisk a ostatní tiskové a reklamní služby.

http://www.fibox.cz
Dinocard - výroba klubových a věrnostních plastových ka Dinocard - výroba klubových a věrnostních plastových ka

Vyrábíme plastové karty pro různé použití podle potřeb zákazníka, doporučíme a zavedeme systém používání plastových karet ve Vaší firmě. Vybavení karet řadou ochranných prvků s využitím moderních technologií v oboru výroby plastových karet

http://www.dinocard.cz
Dirmax Dirmax

Velkoobchod s obalovými materiály s působností po celé ČR. Dodáváme kartony, sáčky, pytle, odpadní pytle, mikrotenové sáčky, lepicí pásky (i potištěné), vázací pásky, Ldpe/hdpe folie, pěnové a bublinkové folie, stretch folie (i potištěné), výplňová tělíska, nalepovací obálky, tácky, kelímky, misky a jiné.

http://www.dirmax.cz
Doprava letiště Ruzyně Taxiterminal Doprava letiště Ruzyně Taxiterminal

Nabízíme transfery na a z Letiště Praha Ruzyně. Nabízíme také dopravu do ostatních míst Česka i zahraničí.

http://www.taxiterminal.cz/
Dopravní-právo.cz Dopravní-právo.cz

Zaměřujeme se na pomoc řidičům při spáchání dopravních přestupků či trestného činu v dopravě.

http://dopravni-pravo.cz
Dřevoo Dřevoo

Prodej palivového dřeva. Prodáváme štípané palivové dřevo, štípaná polínka i metrové polena včetně dovozu.

http://www.drevoo.cz
Dušan Antálek Dušan Antálek

Provádíme rekonstrukce bytových jader, koupelen, interiérů a stavební dozor.

http://antalek.jesenik.com/
Ebog CV s.r.o vzduchotechnika – klimatizace montáž prod Ebog CV s.r.o vzduchotechnika – klimatizace montáž prod

Dodávka klimatizace a vzduchotechniky na klíč. Realizujeme zakázky od projektu přes výrobu, dodávku, montáž a následně také servis těchto zařízení.

http://www.ebog.cz
Ebro - digitální teploměry a datalogery Ebro - digitální teploměry a datalogery

Kompletní nabídka firmy Ebro - datalogery, elektronické přístroje na měření tlaku, vlhkosti, ph-hodnoty, kvality oleje, salinity v potravinářství, farmacii, zdravotnictví a dalších oblastech.

http://ebro-cz.com
eflora - doručujeme květinové dary eflora - doručujeme květinové dary

Připravujeme aranžované květiny, květiny svatební i kytice z lásky. Posíláme květinové dárky po celé Čr. Květiny pro ženy, pro muže na zahradu i do bytu.

http://www.eflora.cz
Ekogarant - Deratizace Praha Ekogarant - Deratizace Praha

Jsme rodinná firma s dlouholetou tradicí deratizace, která sahá do 60. let minulého století. Můžeme nabídnout dlouhodobé zkušenosti, znalosti nových technologií hubení hlodavců a obtížného hmyzu, přípravky se 100% účinností.

http://www.ekogarant.cz
Elant electronics Elant electronics

Naše firma dodává jen výrobky špičkové kvality od výrobců z celého světa. Specializujeme se na nestandardní instalace satelitní techniky na bázi Linux.

http://www.elant.cz
Elektro pohotovost Praha - nonstop havarijní služba Elektro pohotovost Praha - nonstop havarijní služba

Pohotovost-elektro se zabývá odstraněním všech poruch a havárií na elektroinstalacích. Ve službách firmy je zahrnut veškerý havarijní servis po celé Praze a jejím okolí. Elektrikáři jsou k dispozici nonstop 24 hodin denně včetně víkendů a svátků.

http://www.pohotovost-elektro.cz
Elektrobock cz, s.r.o. Elektrobock cz, s.r.o.

Česká výrobní společnost, která se specializuje na vývoj a prodej elektroniky pro domácnost. Nabízíme systém centrálního ovládání vytápění, termostaty, zvonky, zásuvky a vypínače, regulátory osvětlení, časové spínače, čidla vlhkosti, solární systémy.

http://www.elbock.cz
Elektroinstalační materiál, svítidla - ElPe CZ, s.r.o. Elektroinstalační materiál, svítidla - ElPe CZ, s.r.o.

Kompletní sortiment elektroinstalačního materiálu (kabely, spínače, jističe, stykače, rozvaděče, lišty, žárovky), svítidla (lustry, lampy, stropnice, zářivky) a VF technika. Kamenný a internetový obchod (Čáslav a Praha).

http://www.elektro-svitidla.com/
elektrorevize veternik elektrorevize veternik

Revize elektroinstalací, hromosvodů, nářadí, spotřebičů, svářeček. Rekonstrukce a montáž el. instalaci bytů, rod.domů, kuchyní, koupelen. Výměna jističů, rozváděčů, zásuvek. Montáž přípojek nn. chráničů, přepěťových ochran. Havárie elektro Ostrava nonstop.

http://www.elektrorevize-veternik.cz
Elpropa - Elektroinstalace Elpropa - Elektroinstalace

Firma Elpropa provádí práce jak v rodinných domech, bytech, tak v menších provozovnách, v kancelářích, průmyslových a skladových objektech. Elpropa působí nejen v Praze a okolí, ale i po celých Čechách.

http://www.elpropa.cz
Else AZ s.r.o. - manažerské vzdělávání Else AZ s.r.o. - manažerské vzdělávání

Podporujeme rozvoj pracovníků pomocí manažerského vzdělávání a jiných nástrojů, vytvářejících spolupráci při procesu rozvoje. Outsourcing, veřejné i firemní tréninky, 360° zpětná vazba, průzkumy spokojenosti, HR poradenství, koučování a moderování.

http://www.elseaz.cz
Energetický štítek - Primabuilding s.r.o Energetický štítek - Primabuilding s.r.o

Nabízíme služby v oblasti energetické certifikace budov (energetický štítek), energetické náročnosti budov (penb), projektový management, stavební dozor investora a řízení a koordinace dodavatelů stavby. Zodpovíme Vám jakékoliv dotazy ohledně energetického štítku, požadavků na jeho získání a další.

http://www.primabuilding.cz/energeticky-stitek/
Energomontáže Votroubek, s.r.o Energomontáže Votroubek, s.r.o

Provádíme energomontáže, elektroinstalace, veřejné osvětlení, revize elektro, projekci, pronájem techniky

http://www.energomontaze.cz/