Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Obchod a služby


Přidat odkaz do této kategorieHalex - Schauenberg

Halex - Schauenberg

Naše firma je specialistou na průmyslové budovy - haly, halové objekty a kompletní areály pro výrobu i skladové účely. Haly stavíme jako průmyslové, skladové nebo zemědělské objekty, autoservisy, ale také jako kompletní administrativní budovy.

http://www.halex.cz

Hodinky, parfémy, kosmetika, šperky, léky

Hodinky, parfémy, kosmetika, šperky, léky

Hodinky, parfémy, kosmetika, šperky, léky. Komplexní sortiment hodinek, parfému, kosmetiky a doplňků pro zdraví. Výběr z uceleného sortimentu hodinek, parfému, kosmetiky a doplňků pro zdraví.

http://www.kupujici.cz

Hošek - Rámování obrazů

Hošek - Rámování obrazů

Rámování obrazů a prodej obrazů. Rámy, klips rámy včetně atypických rozměrů. Lepení a laminace. Rámování - dřevo, hliník, plast. Sklo čiré, antireflexní, muzeální, plexi. Obrazy, plakáty. Obrazový závěsný systém. Realizace výstav a jiných akcí.

http://www.ramovani.eu

Hubení štěnic, švábů a mravenců

Hubení štěnic, švábů a mravenců

Provádíme vysoce odbornou likvidaci štěnic, švábů, mravenců a hmyzu vysoce účinnými prostředky. Technici pracují diskrétně a deratizaci provádíme maximálně účinně. Profesionální hubení štěnic, švábů i mravenců po celé republice.

http://www.sos-stenice.cz

iHodinarstvi.cz

iHodinarstvi.cz

Prodej luxusních značkových hodinek Citizen, Seiko, Hamilton, Tissot, Omega a zapalovačů Zippo. Garance trvale nízkých cen. Doprava zdarma.

http://www.ihodinarstvi.cz

Inapa s.r.o. - ofsetová tiskárna a kartonáž

Inapa s.r.o. - ofsetová tiskárna a kartonáž

Tiskárna a kartonáž Inapa nabízí kvalitní ofsetový tisk do formátu 70x100 cm, ražbu, slepotisk, UV lak a následné knihařské zpracování. Tisk letáků, tisk časopisů, knih a brožur včetně atypických, šanony, další polygrafická výroba. Kartonáž z lepenek.

http://www.inapa.cz/

Ing. Josef Levák

Ing. Josef Levák

Vyhledání pramenů pro studnu - optimalizace místa, stanovení přesné hloubky, vydatnosti a kvality. Vyhledání geopatogenních zón - domy, byty, stavební parcely, pracoviště. Vyhledání ztracených cenných kovových předmětů, zakopaných cenností, zapomenutých inženýrských sítí pomocí detektorů Fisher 75 Ltd a Gemini 3. Duchovní léčba - pomoc nemocným.

http://www.levak.eu

Ing. Olga Šašková, s.r.o. dětská hřiště

Ing. Olga Šašková, s.r.o. dětská hřiště

Nabízíme dětská hřiště, skluzavky, houpačky a pískoviště. Dodáváme sestavy Jungle Gym pro rodiny s dětmi. Dále dřevěné zahradní domky, Universo, typ srub, altány, dětské domečky. Provádíme montáže i zakázkovou výrobu.

http://www.olgasaskova.cz

Ing. Pavel Fojtík, ARX - účetnictví

Ing. Pavel Fojtík, ARX - účetnictví

Zajišťujeme vedení účetnictví, zpracování mezd a daňové evidence, zpracování účetní uzávěrky, podání daňového přiznání a dále poskytujeme účetní a daňové poradenství.

http://www.arx.cz/

Inta s.r.o

Inta s.r.o

Zber, výkup a recyklácia použitých rastlinných olejov a tukov.

http://inta.sk

Internetová prodejna Cyklovybava.cz

Internetová prodejna Cyklovybava.cz

Jsme cyklovybava.cz a prodáváme: přilby, brýle, oblečení a mnoho dalšího vybavení pro cyklisty!

https://www.cyklovybava.cz

Internetový marketing | Benedagroup.com

Internetový marketing | Benedagroup.com

Poradensko vzdělávací agentura specializující se na internetový marketing. Zajišťujeme návrh strategií pro internet, optimalizace pro vyhledávače (seo), reklamu na internetu, on-line Pr, nastavení a správu Ppc reklamy na Sklik, Google, Adfox, etarget.

http://www.benedagroup.com

Inženýrská geodézie, geodetické práce

Inženýrská geodézie, geodetické práce

Inženýrská geodezie Geota nabízí geodetické práce, polohopis a výškopis pro veškeré projekční práce, geometrické plány, projektování. Přípravu a zpracování smluv, informatiku – tvorbu a údržbu Gis.

http://www.geota.cz/

Itzeman.cz

Itzeman.cz

Eshop s vysoce kvalitní IT, nabízím servis a prodej notebooků, mobilů, tabletů.

http://www.itzeman.cz

Ivana Žejdlíková

Ivana Žejdlíková

Prodej originálního francouzského stylového nábytku. Starožitný nábytek. Chalupářské dekorační předměty. Provedeme kompletní renovaci Vašeho starožitného nábytku. Zakázková výroba. Louhování, výkup.

http://www.bazar-nabytek.com

Ivatom s.r.o. - Bazénová chemie

Ivatom s.r.o. - Bazénová chemie

Internetový prodej kompletní bazénové chemie pro údržbu vody v bazénu chlorovými a kyslíkovými přípravky. Chlorové tablety, čističe filtrů, odstraňovače řas, vločkovače, stabilizátor tvrdosti, bazénové testery tvrdosti a kyselosti vody - Ph.

http://www.ivatom.cz

Izolace střech

Izolace střech

Izolace střech, výstavba bazénů, izolace plochých střech, eshop bazénová technika, hydroizolace

http://bazeny-izolace.cz

Jan Dvořák - korektor češtiny, autor a copywriter

Jan Dvořák - korektor češtiny, autor a copywriter

Korektor a autor komerčních textů neboli copywriter. Jazykové korektury českého textu a kontrola jeho věcné správnosti, stylistické a grafické úpravy. Tvorba textů na zakázku a copywriting: PR články, tiskové zprávy a reklamní texty.

http://www.korektury.biz/

Jan Malecha

Jan Malecha

Nabízíme pietní desky a pietní jmenovky, které jsou vyrobeny z kompozitních materiálů, pigmentů a skelného materiálu. Jsou odolné vůči UV záření – neblednou a mají vysokou mechanickou odolnost. Jsou odolné klimatickým podmínkám -40°c do +60°c, garance na stálobarevnost je 5 let.

http://pietni-desky.cz

Jan Vančura - izolace staveb, hydroizolace a údržba

Jan Vančura - izolace staveb, hydroizolace a údržba

Izolatér a údržbář se zaměřením na hydroizolace a izolace staveb. Hydroizolace, izolace proti vodě a vlhkosti na střechy, terasy, základy staveb, bazény a jezírka, radonové izolace aj. Technická údržba a havarijní servis pro firmy a obchodní řetězce.

http://www.jan-vancura.cz/