Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Obchod a služby


Přidat odkaz do této kategorieJosef Herrman - jeřáb Lipno

Josef Herrman - jeřáb Lipno

Orientuji se na jeřábnické práce na Lipně a v okolí autojeřábem Tatra 815 AD 20T a autojeřábem Praga V3s. Disponuji i malým čelním nakladačem UNC 060 pro drobné zemní práce, terénní úpravy a přípravu stavenišť. Pokud stavíte nebo provádíte lehké zemní práce neváhejte a kontaktujte mne. Uspokojím jak malé zákazníky s jednorázovou zakázkou tak i velké stavební firmy s potřebou dlouhodobé spolupráce.

http://www.jerabcerna.cz

Judr. Ing. Martin Janoušek, advokát

Judr. Ing. Martin Janoušek, advokát

advokátní kancelář zaměřující se na individuální přístup ke klientům ve všech oblastech práva

http://www.advokatjanousek.cz

K Gastro

K Gastro

Zajišťujeme denní stravování pro firmy, organizace a jednotlivce. Catering na společenských, firemních i soukromých akcích. Připravíme pro vás nezapomenutelný gastronomický zážitek na úrovni a je jen na vás, pro kterou slavnostní příležitost to bude, zda pro firemní večírek, domácí oslavy, svatba nebo jiné rauty a bankety.

http://www.k-gastro.cz

K2 Industry, s.r.o

K2 Industry, s.r.o

Kvalitní strojní součástky, maziva i průmyslovou chemii zakoupíte ve specializovaném velkoobchodu K2 Industry. Odborné poradenství a servis.

http://www.k2industry.cz/

kamenictví Jihokámen Písek

kamenictví Jihokámen Písek

Kamenictví s dlouhou tradicí. Vyrábíme zejména kamenné dekoračních prvky, obklady, kamenné kuchyňské a koupelnové desky, krby a mnoho dalších výrobků ze žul tuzemských a dovozových.

http://www.jihokamen.cz

Kanalizace, čištění - Kanálservis

Kanalizace, čištění - Kanálservis

Společnost Kanálservis poskytuje služby týkající se přestavby či výstavby nové kanalizace. Provádí veškeré činnosti spojené s opravou, rekonstrukcí či novým vybudováním celkového odkanalizování objektu.

http://www.kanalizace-kanalservis.cz

Kancelářské židle

Kancelářské židle

Kancelářské židle Nobl Žamberk - český výrobce kvalitních kancelářských židlí a kancelářských křesel. V naší nabídce naleznete široký výběr z několika kategorií kancelářských židlí či kancelářských křešel, s možnosti mnoha variací.

http://www.zidlenobl.cz

Kate agency, s.r.o. - reklamní předměty

Kate agency, s.r.o. - reklamní předměty

Výroba, potisk a prodej reklamních předmětů a dárkových přemětů. Nabízíme psací potřeby, textil, kalendáře, diáře, luxusní reklamní dárky. Novinka reklamní a dárkové zboží Samsonite. Vše opatříme logem, gravírování laserem i pro agentury.

http://www.reklamni.predmety.cz

Káva a kávovar do kanceláře Segafredo

Káva a kávovar do kanceláře Segafredo

Nabídka pravé italské zrnkové kávy a kávy v kapslích spolu s kávovarem do kanceláře.

http://www.kavadokancelare.cz

Káva Frappe

Káva Frappe

Prodej výrobníků kávy a milk shake. Tato káva je v době parného léta velice osvěžující nápoj. V mnohých dobrých restauracích zdomácněla také u nás. Příprava této kávy je velice snadná.

http://www.frappe.cz

Káva Lavazza, kávovary na kapsle Lavazza

Káva Lavazza, kávovary na kapsle Lavazza

Nabízíme italskou kávu Lavazza, automatické kávovary na kapsle, kapsle Lavazza espresso point a Lavazza blue. Dodáváme kávu a instantní nápoje do kávovarů a nápojových automatů. Naše nabídka je určena jak domácnostem, tak i firmám či gastro provozům.

http://www.kava-kavovary.cz

Kava-napoje.cz

Kava-napoje.cz

Naše firma je distributorem a prodejcem kávy, čajů, ovocných nápojů a čokolády značek Frank, Frappé, Hotfruits, Sweetcoffee, Jola a Linie atd.

http://www.kava-napoje.cz/

Key Translations

Key Translations

Překlady ekonomických a politických analýz a odborných článků z řady oborů: finance, energetika, těžba nerostných surovin, hydrologie, ekologie, sociologie, psychologie, historie. Překlady do němčiny a angličtiny.

http://www.key-translations.eu/

Klimatizace do bytu, Topr-klima.cz – Brno

Klimatizace do bytu, Topr-klima.cz – Brno

Provádíme kompletní dodávky klimatizačních zařízení včetně profesionálních montáží, průmyslové chlazení a mražení, vzduchotechnika, tepelná čerpadla, solární panely a další. Jsme autorizovaným dealerem značek Fujitsu, LG a Sinclair.

http://www.topr-klima.cz

Kmekom - Ján Kmeč

Kmekom - Ján Kmeč

Kmekom ponúka komplexné kominárske služby ako je čistenie, frézovanie a vložkovanie komínov a revízie komínových systémov. Pôsobnosť na celom východnom Slovensku.

http://www.kmekom.sk

Koření Rossk

Koření Rossk

Rossk - Specializovaná prodejna koření. U nás nakoupíte levné koření, bylinky, kořenící směsi, kořenící přípravky, ochucovadla a speciality pro gurmány.

http://www.levnekoreni.cz

Kouč Ing. Stanislav Stejskal

Kouč Ing. Stanislav Stejskal

Jsem profesionální, certifikovaný kouč se zkušenostmi vrcholového manažera.

http://www.saiwala.cz

Kovářství Jan Světlík

Kovářství Jan Světlík

Kovářství Světlík - zabýváme se uměleckým zpracováním kovu. Vyrábíme brány, mříže, zábradlí a doplňkové výrobky.

http://www.kovarstvi-svetlik.cz

Kovosteel, s.r.o

Kovosteel, s.r.o

Specializujeme se zejména na výkup a sběr kovového odpadu, barevných kovů, nebezpečných odpadů, odpadů ostatních, ekologickou likvidaci autovraků, sběr a zpracování elektrošrotu. Zabýváme se zpracováním odpadového dříví, recyklací pneumatik, prodejem hutního materiálu, výrobků z pryžového granulátu, uhlí a paliv.

http://www.kovosteel.cz

KP Keramika

KP Keramika

Rodinné domy na klíč, rekonstrukce bytů , domů, koupelen. Veškeré stavební práce, prodej stavebnin, oken, zateplování fasád. Komplexní stavební činnost, poradenství, zprostředkování hypoték.

http://kpkeramika.cz