Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Obchod a služby


Přidat odkaz do této kategorieInapa s.r.o. - ofsetová tiskárna a kartonáž Inapa s.r.o. - ofsetová tiskárna a kartonáž

Tiskárna a kartonáž Inapa nabízí kvalitní ofsetový tisk do formátu 70x100 cm, ražbu, slepotisk, UV lak a následné knihařské zpracování. Tisk letáků, tisk časopisů, knih a brožur včetně atypických, šanony, další polygrafická výroba. Kartonáž z lepenek.

http://www.inapa.cz/
Ing. Josef Levák Ing. Josef Levák

Vyhledání pramenů pro studnu - optimalizace místa, stanovení přesné hloubky, vydatnosti a kvality. Vyhledání geopatogenních zón - domy, byty, stavební parcely, pracoviště. Vyhledání ztracených cenných kovových předmětů, zakopaných cenností, zapomenutých inženýrských sítí pomocí detektorů Fisher 75 Ltd a Gemini 3. Duchovní léčba - pomoc nemocným.

http://www.levak.eu
Ing. Olga Šašková, s.r.o. dětská hřiště Ing. Olga Šašková, s.r.o. dětská hřiště

Nabízíme dětská hřiště, skluzavky, houpačky a pískoviště. Dodáváme sestavy Jungle Gym pro rodiny s dětmi. Dále dřevěné zahradní domky, Universo, typ srub, altány, dětské domečky. Provádíme montáže i zakázkovou výrobu.

http://www.olgasaskova.cz
Ing. Pavel Fojtík, ARX - účetnictví Ing. Pavel Fojtík, ARX - účetnictví

Zajišťujeme vedení účetnictví, zpracování mezd a daňové evidence, zpracování účetní uzávěrky, podání daňového přiznání a dále poskytujeme účetní a daňové poradenství.

http://www.arx.cz/
Inta s.r.o Inta s.r.o

Zber, výkup a recyklácia použitých rastlinných olejov a tukov.

http://inta.sk
Internetová prodejna Cyklovybava.cz Internetová prodejna Cyklovybava.cz

Jsme cyklovybava.cz a prodáváme: přilby, brýle, oblečení a mnoho dalšího vybavení pro cyklisty!

https://www.cyklovybava.cz
Internetový marketing | Benedagroup.com Internetový marketing | Benedagroup.com

Poradensko vzdělávací agentura specializující se na internetový marketing. Zajišťujeme návrh strategií pro internet, optimalizace pro vyhledávače (seo), reklamu na internetu, on-line Pr, nastavení a správu Ppc reklamy na Sklik, Google, Adfox, etarget.

http://www.benedagroup.com
Inženýrská geodézie, geodetické práce Inženýrská geodézie, geodetické práce

Inženýrská geodezie Geota nabízí geodetické práce, polohopis a výškopis pro veškeré projekční práce, geometrické plány, projektování. Přípravu a zpracování smluv, informatiku – tvorbu a údržbu Gis.

http://www.geota.cz/
Italera - židle stoly Italera - židle stoly

Naší specializací je sedací nábytek a výroba stolů. V nabídce máme klasický i modernější italský design dřevěných a kovových židlí. Výroba stolů na míru a možnost dodání vlastní látky.

http://www.italera.cz/
Itzeman.cz Itzeman.cz

Eshop s vysoce kvalitní IT, nabízím servis a prodej notebooků, mobilů, tabletů.

http://www.itzeman.cz
Ivana Žejdlíková Ivana Žejdlíková

Prodej originálního francouzského stylového nábytku. Starožitný nábytek. Chalupářské dekorační předměty. Provedeme kompletní renovaci Vašeho starožitného nábytku. Zakázková výroba. Louhování, výkup.

http://www.bazar-nabytek.com
Ivatom s.r.o. - Bazénová chemie Ivatom s.r.o. - Bazénová chemie

Internetový prodej kompletní bazénové chemie pro údržbu vody v bazénu chlorovými a kyslíkovými přípravky. Chlorové tablety, čističe filtrů, odstraňovače řas, vločkovače, stabilizátor tvrdosti, bazénové testery tvrdosti a kyselosti vody - Ph.

http://www.ivatom.cz
Izolace střech Izolace střech

Izolace střech, výstavba bazénů, izolace plochých střech, eshop bazénová technika, hydroizolace

http://bazeny-izolace.cz
Jan Dvořák - korektor češtiny, autor a copywriter Jan Dvořák - korektor češtiny, autor a copywriter

Korektor a autor komerčních textů neboli copywriter. Jazykové korektury českého textu a kontrola jeho věcné správnosti, stylistické a grafické úpravy. Tvorba textů na zakázku a copywriting: PR články, tiskové zprávy a reklamní texty.

http://www.korektury.biz/
Jan Malecha Jan Malecha

Nabízíme pietní desky a pietní jmenovky, které jsou vyrobeny z kompozitních materiálů, pigmentů a skelného materiálu. Jsou odolné vůči UV záření – neblednou a mají vysokou mechanickou odolnost. Jsou odolné klimatickým podmínkám -40°c do +60°c, garance na stálobarevnost je 5 let.

http://pietni-desky.cz
Jan Vančura - izolace staveb, hydroizolace a údržba Jan Vančura - izolace staveb, hydroizolace a údržba

Izolatér a údržbář se zaměřením na hydroizolace a izolace staveb. Hydroizolace, izolace proti vodě a vlhkosti na střechy, terasy, základy staveb, bazény a jezírka, radonové izolace aj. Technická údržba a havarijní servis pro firmy a obchodní řetězce.

http://www.jan-vancura.cz/
Jan Vích - akademický sochař Jan Vích - akademický sochař

Restaurátoské průzkumy, odborné posudky a projekty. Restaurátorské práce. Sochařská díla v kameni a štuku.

http://www.jan-vich.estranky.cz
Jazyková laboratoř Consett Jazyková laboratoř Consett

Jazyková laboratoř Consett je vytvořena s důrazem na jednoduchost a přehlednost a slouží pro ovládání a jednoduché užívání jazykové učebny.

http://jazykovalaborator.kdz.cz/
Jindřich Varhan - mistr zvuku Jindřich Varhan - mistr zvuku

Rekvalifikační kurzy Operátor zvukové techniky. Spolupráce na televizních pořadech. Hudební spolupráce.

http://www.jindravarhan.estranky.cz
Jízdní kola Ghost Jízdní kola Ghost

Ghost Bikes - Oficiální dovozce pro jízdní kola Ghost do ČR a Sr. Aktuální katalog Ghost a informace.

http://www.ghost-bikes.cz
Josef Herrman - jeřáb Lipno Josef Herrman - jeřáb Lipno

Orientuji se na jeřábnické práce na Lipně a v okolí autojeřábem Tatra 815 AD 20T a autojeřábem Praga V3s. Disponuji i malým čelním nakladačem UNC 060 pro drobné zemní práce, terénní úpravy a přípravu stavenišť. Pokud stavíte nebo provádíte lehké zemní práce neváhejte a kontaktujte mne. Uspokojím jak malé zákazníky s jednorázovou zakázkou tak i velké stavební firmy s potřebou dlouhodobé spolupráce.

http://www.jerabcerna.cz
Josef Stránský Josef Stránský

Provádíme veškeré práce v oboru vodoinstalace ústředního vytápění, kanalizace, plynofikace a to v odborném poradenství, projekt, rozpočet, samotná montáž, dodávka materiálu a záruky. Mezi naši další specializaci patří i topenářské práce, kde dokážeme nabídnout zajištění projektové dokumentace, dodávku a instalaci plynových kotlů.

http://vodotopo-stransky.cz/
Judr. Ing. Martin Janoušek, advokát Judr. Ing. Martin Janoušek, advokát

advokátní kancelář zaměřující se na individuální přístup ke klientům ve všech oblastech práva

http://www.advokatjanousek.cz
K Gastro K Gastro

Zajišťujeme denní stravování pro firmy, organizace a jednotlivce. Catering na společenských, firemních i soukromých akcích. Připravíme pro vás nezapomenutelný gastronomický zážitek na úrovni a je jen na vás, pro kterou slavnostní příležitost to bude, zda pro firemní večírek, domácí oslavy, svatba nebo jiné rauty a bankety.

http://www.k-gastro.cz
K2 Industry, s.r.o K2 Industry, s.r.o

Kvalitní strojní součástky, maziva i průmyslovou chemii zakoupíte ve specializovaném velkoobchodu K2 Industry. Odborné poradenství a servis.

http://www.k2industry.cz/
kamenictví Jihokámen Písek kamenictví Jihokámen Písek

Kamenictví s dlouhou tradicí. Vyrábíme zejména kamenné dekoračních prvky, obklady, kamenné kuchyňské a koupelnové desky, krby a mnoho dalších výrobků ze žul tuzemských a dovozových.

http://www.jihokamen.cz
Kameryprosport.cz Kameryprosport.cz

Internetový obchod s nejširší nabídkou kamer pro sport. Nabízíme kamery na helmu, řidítka, kolo, přilbu, nádrž motocyklu, kokpit automobilu, hlaveň paintballové nebo airsoftové pušky, křídlo letadla, lyžařské brýle, snowboard a mnoho dalších sportovních kamer. Kamery nacházejí uplatnění také v oblasti bezpečnosti. Malá velikost umožňuje použít kamery pro sport pro střežení majetku nebo jako tzv. černé skříňky do automobilu.

http://www.kameryprosport.cz
Kanalizace, čištění - Kanálservis Kanalizace, čištění - Kanálservis

Společnost Kanálservis poskytuje služby týkající se přestavby či výstavby nové kanalizace. Provádí veškeré činnosti spojené s opravou, rekonstrukcí či novým vybudováním celkového odkanalizování objektu.

http://www.kanalizace-kanalservis.cz
Kancelářské židle Kancelářské židle

Kancelářské židle Nobl Žamberk - český výrobce kvalitních kancelářských židlí a kancelářských křesel. V naší nabídce naleznete široký výběr z několika kategorií kancelářských židlí či kancelářských křešel, s možnosti mnoha variací.

http://www.zidlenobl.cz
Kate agency, s.r.o. - reklamní předměty Kate agency, s.r.o. - reklamní předměty

Výroba, potisk a prodej reklamních předmětů a dárkových přemětů. Nabízíme psací potřeby, textil, kalendáře, diáře, luxusní reklamní dárky. Novinka reklamní a dárkové zboží Samsonite. Vše opatříme logem, gravírování laserem i pro agentury.

http://www.reklamni.predmety.cz