Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Obchod a služby


Přidat odkaz do této kategorieStomatologická technika

Stomatologická technika

Společnost Medical Trade, s. r. o. dodává kompletní vybavení stomatologických ordinací. Jsme výhradními dodavateli stomatologických souprav a křesel od společnosti Stomadent.

http://www.medicaltrade.cz

Striptýz, pánský striptýz, striptérky

Striptýz, pánský striptýz, striptérky

Zajistíme erotická show - dámský striptýz, pánský striptýz, duo a contact strip, lesbi show, autoerotika. Dále nabízíme striptérky, strip show, obsluha nahoře bez, tanečnice Go-go a topless, tanečníci, show s ohněm, pánský strip.

http://www.perfect10.cz

Střechy na klíč, střešní krytiny - Střechy-az

Střechy na klíč, střešní krytiny - Střechy-az

Střechy-az realizuje střechy na klíč a využívá střešní krytiny Bramac, Tondach, KM Beta, střešní okna Velux a Roto a střešní izolace. Provádíme klempířské, pokrývačské a izolatérské práce včetně hydroizolací (zateplená střecha).

http://www.strechy-az.cz

Střechy Vrňata & Žáčik - klempíři - tesaři - pokrývači

Střechy Vrňata & Žáčik - klempíři - tesaři - pokrývači

nabízíme pokrývačské práce, tesařské práce, klempířské práce, střechy na klíč, montáž střešní krytiny Tondach, Bramac, bobrovka, břidlice. Opravy a rekonstrukce střech

http://www.strechyvrnata.cz

Střešní krytina

Střešní krytina

Střešní krytina pro Váš dům byt či firmu. Provádíme i servis a náš sortiment je široký.

http://www.gerard.cz

Střešní práce Skyworks

Střešní práce Skyworks

Skyworks - to je firma, která vám pomůže ve výškách s montáží záchytných systému, pokrytí střechy, nátěrem střechy i fasády, izolací střechy, ale i bazénu a základové desky. Působíme v Moravskoslezském kraji na Ostravsku, většinou v okrese Nový Jičín a okolí Kopřivnice.

http://www.skyworks.cz

Svartech

Svartech

Firma Svar-tech s.r.o. se zabývá prodejem svářecí techniky, nářadí a nástrojů. Nabízíme svářecí techniku, svářečky, stroje Mma, Mig, Tig, plasmové bodovačky příslušenství a spotřební materiál.

http://www.svar-tech.cz

Svařování fólie na míru

Svařování fólie na míru

Fólie z naší nabídky zpracujeme podle Vašeho zadání – jednoduše na míru. Svařujeme jezírkové a bazénové fólie, připravíme fólie pro nádrže a studny, zajistíme kvalitní provedení hydroizolace.

http://www.folienamiru.cz

Svatba párty

Svatba párty

Obchod je zaměřený na prodej svatebních dekorací, výzdobu svatební tabule a doplňků na párty, oslavy a večírky. Naším cílem je nabízet kvalitní, ale zároveň levné svatební dekorace a svatební doplňky. Nabídka dekorací obsahuje dekorace na stůl, organzu, okvětní lístky růží, vystřelovací konfety, ubrousky, dekorace na svatební automobil, svatební bublifuky, fotoalba, knihy hostů a spoustu dalších svatebních dekorací. Při výzdobě místa konání svatby, restaurace a sálu Vám nabízíme svatební potahy.

http://www.svatba-party.cz/

Svatební ráj

Svatební ráj

Jako dárečky pro Vaše svatební hosty můžeme nabídnout – svatební mandle balené v originálních krabičkách ve tvaru ženichova fraku či nevěstiných svatební šatů, čokolády a minivína se svěžím designem.

http://www.svatebni-raj.cz/

Školení Bozp specializované pro školství

Školení Bozp specializované pro školství

Nabízíme komplexní služby v oboru bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, speciálně určené pro mateřské školy, základní školy, střední i vysoké školy. Zabýváme se bezpečnostními a provozními řády, směrnicemi a dokumentací.

http://www.bozp-skolstvi.cz

Štorc - podlahové topení Devi

Štorc - podlahové topení Devi

Nabízíme prodej, poradenství a instalaci podlahové topení Devi. Dále nabízíme i příslušenství jako jsou termostary, regulátory, topné kabely, topné žebříky, systémy větrání, ventilace a klimatizace.

http://www.storc.cz/

Táborský - zemní práce, autodoprava, demolice

Táborský - zemní práce, autodoprava, demolice

Firma provádí komplexní práce v oborech: likvidace sutí a odpadů, zemní práce, demoliční práce, zemní a demoliční práce ve stísněných podmínkách. Bourací práce hydraulickými kladivy, nákladní autodoprava, výkopy pro inženýrské sítě, jeřábnické práce.

http://www.zemni-prace-taborsky.cz

Tara S. - esoterické služby

Tara S. - esoterické služby

Výklad Crowley a Haindl tarotu, kurzy výkladu i po internetu, SRT, numerologie, grafoterapie, Baum a Mandala testy, přednášky, semináře, magie a poradenství.

http://www.tara-s.cz

Tattoo Lexus Brno: tetování, piercing, branding

Tattoo Lexus Brno: tetování, piercing, branding

Tattoo Lexus poskytuje kompletní služby v oblasti tetování, piercingu, permanentního tetování, brandingu a zdobení hennou. Na webových stránkách mimo jiné naleznete, rozsáhlou foto galerii s našimi ukázkami tetování, piercingu, permanentního tetování..

http://www.tattoolexus.cz

Telefonní ústředny, docházkové systémy

Telefonní ústředny, docházkové systémy

Nabízíme telefonní ústředny, kamerové systémy, docházkové systémy, stravovací, zabezpečovací, protipožární systémy. Dodáváme telekomunikační zařízení jako mincovní automaty, tarifikace, gsm brány, Ups, Isdn, ozvučení, Ezs, Eps. Prodej, montáž a servis.

http://www.vsvconnect.cz

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla pro Váš dům byt či firmu. Provádíme i servis a náš sortiment je široký.

http://www.uni-top.cz

Terice.bizu

Terice.bizu

Autorská bižuterie všech tvarů a barev především z polymerových hmot, skleněných korálků a jiných bižuterních komponentů.

http://www.terice-bizu.cz

Termolab - úřední měření teplot

Termolab - úřední měření teplot

Úřední měření v oboru teplot, kalibrace teploměrů a čidel, dodávky měřicí techniky, opravy přístrojů.

http://www.termolab.cz

Tesařství Milan Listopad

Tesařství Milan Listopad

Provádíme tesařské práce a montáže sádrokartonových konstrukcí.

http://tesarstvi-listopad.webnode.cz/