Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů —> Obchod a služby


Přidat odkaz do této kategorieVýškové práce

Výškové práce

Specializujeme se na stavební, montážní a natěračské práce na nedostupných místech pomocí horolezecké techniky, nebo na místech kde nelze postavit lešení, nebo je to z ekonomického hlediska nevýhodné.

http://www.nyk.cz/

Výškové Práce Araneuss

Výškové Práce Araneuss

Zajišťujeme výškové práce horolezeckou technikou. Práce ve výškách zajišťujeme od drobných prací jako po komplexní rekonstrukce. Opravy a rekonstrukce fasád, izolace dilatačních panelových spár, ochrana proti holubům, kácení stromů, stavební práce.

http://www.vyskove-prace-araneuss.cz/

Watex s.r.o

Watex s.r.o

Komplexní úprava a čištění užitkové vody, změkčování tvrdé vody. Watex, s.r.o. je také dodavatelem automatů na pitnou vodu. Úprava pitné vody a filtrace.

http://www.watex.cz

Zábavné atrakce

Zábavné atrakce

Kompletně zajistíme Vaše akce. V naší nabídce najdete nafukovací skákací hrady, sportovní atrakce, simulátory a trenažéry, dětské atrakce, extrémní atrakce a moto atrakce, včetně vozidel Hummer. Nabízíme zábavné atrakce bungee running, horolezeckou stěnu, čtyřkolky, skluzavku, elektrický býk atd.

http://www.zabavneatrakce.cz

Zasklievanie lodzii a balkonov / Zasklievanie.sk

Zasklievanie lodzii a balkonov / Zasklievanie.sk

Ponúkame Vám zasklievanie balkónov a lodžií bezrámovým systémom, rámovým posuvným a bezrámovým otočným systémom. Takisto ponúkame výmenu starého, balkónového zábradlia, rôzne lexanové striešky, zimne záhrady a plastové rolety.

http://www.zasklievanie.sk