Katalog odkazů

Vyhledávání:

Katalog odkazů -> Obchod a služby


Přidat odkaz do této kategorieElse AZ s.r.o. - manažerské vzdělávání Else AZ s.r.o. - manažerské vzdělávání

Podporujeme rozvoj pracovníků pomocí manažerského vzdělávání a jiných nástrojů, vytvářejících spolupráci při procesu rozvoje. Outsourcing, veřejné i firemní tréninky, 360° zpětná vazba, průzkumy spokojenosti, HR poradenství, koučování a moderování.

http://www.elseaz.cz
Energetický štítek - Primabuilding s.r.o Energetický štítek - Primabuilding s.r.o

Nabízíme služby v oblasti energetické certifikace budov (energetický štítek), energetické náročnosti budov (penb), projektový management, stavební dozor investora a řízení a koordinace dodavatelů stavby. Zodpovíme Vám jakékoliv dotazy ohledně energetického štítku, požadavků na jeho získání a další.

http://www.primabuilding.cz/energeticky-stitek/
Energomontáže Votroubek, s.r.o Energomontáže Votroubek, s.r.o

Provádíme energomontáže, elektroinstalace, veřejné osvětlení, revize elektro, projekci, pronájem techniky

http://www.energomontaze.cz/
Enprag s.r.o. - kovový nábytek Enprag s.r.o. - kovový nábytek

Prodáváme kovový nábytek - kartotéky, lístkovnice, registratury, policové, spisové, šatní, výkresové a ohnivzdorné skříně, zásuvkové skříňky, závěsné kapsy. Nabízíme dílenský a lékařský nábytek, kontejnery, posuvné regály.

http://www.enprag.cz
Envirex Holding a.s Envirex Holding a.s

Společnost se soustřeďuje na následující činnosti:expertní činnost a poradenství v oblasti ochrany životního prostředí, chemické analýzy vzorků,poskytování služeb v oblasti řízení odpadového hospodářství.

http://www.envirexholding.cz
Eppi.cz, klenotnictví plné těch nejkrásnějších zážitků Eppi.cz, klenotnictví plné těch nejkrásnějších zážitků

Online klenotnictví Eppi.cz Vám nabízí šperky na celý život, na zákazníka orientovaný přístup a příjemné nakupování v pohodlí Vašeho domova. Z nakupování děláme příjemný zážitek a to hlavně naší exkluzivní nabídkou, maximální transparentností (žádné nepříjemné překvapení) a rychlým a vstřícným poradenským servisem. Nabízíme zásnubní prsteny, certifikované diamanty, značkové šperky a produkty, které nenajdete nikde jinde.

http://www.eppi.cz
Eshop gear4gamers.cz Eshop gear4gamers.cz

E-shop s PC příslušenstvím a komponenty. Široká nabídka herních myší, klávesnic, sluchátek, volantů a dalších produktů renomovaných výrobců.

http://gear4gamers.cz
Extra-pradlo.cz - prodej dámského spodního prádla Extra-pradlo.cz - prodej dámského spodního prádla

Jsme Česká firma zabývající se internetovým prodejem dámského spodního prádla.

http://www.extra-pradlo.cz
Farmářské potraviny Český Grunt Farmářské potraviny Český Grunt

Síť prodejen farmářských potravin. Nabízíme kompletní sortiment poctivých českých potravin – maso, uzeniny, sýry, jogurty, ovoce, zelenina, pečivo, vejce, med, a další. Farmářské potraviny po celý rok.

http://www.ceskygrunt.cz
Fasády horolezeckou technikou - opravy, nátěry Fasády horolezeckou technikou - opravy, nátěry

Provádíme opravy a nátěry fasád horolezeckou technikou, nátěry plechových střech, svody, okapy, komíny, pokrývačské a klempířské práce, světlíky, sítě a bodliny - ochrana proti holubům, čištění okapů

http://www.pemavys.webzdarma.cz
Favia - myčky, chladničky, pračky, trouby Favia - myčky, chladničky, pračky, trouby

Internetový obchod Favia se zabývá distribucí elektrických a plynových spotřebičů pro domácnosti. Základ sortimentní nabídky firmy tvoří vestavěné i volně stojící kuchyňské spotřebiče.

http://www.favia.cz
Filko - střechy na klíč Filko - střechy na klíč

Zajišťujeme dodávky střech na klíč po celé ČR, opravy střech a rekonstrukce střech, montáž nových střech s dodáním materiálu a dopravou

http://www.filko-strechy.cz/
Fisk - ručně malovaná trička Fisk - ručně malovaná trička

Internetový obchod, kde jsou v aktuální nabídce ručně malovaná trička s původními autorskými motivy.

http://www.fisk.wz.cz
Fotoatelier Babyphoto, Zlevorová Věra Fotoatelier Babyphoto, Zlevorová Věra

Fotostudio v Brně se zaměřením na fotografie dětí, foto v těhotenství, umělecké akty, portrétní fotografii a rodinné foto a rodinný portrét. Fotoateliér Babyfoto, novorozenci, miminka, děti, rodina, těhotenství a krása.

http://www.babyphoto.cz
Franchising Franchising

Franchising v obchodě a službách, např. realitní kanceláře, restaurace, hotely a další.

http://www.franchising-info.cz
Game-center.sk - poker, biliard, šípky, stolový futbal Game-center.sk - poker, biliard, šípky, stolový futbal

Obslúžime Vás tovarom, ktorý sa týka športov, ako biliard, poker, šípky, stolový futbal, výnimkou neostávajú ani náhradné súčiastky k výherným a hracím automatom, Lcd monitory, akceptory, mincovníky, a ostanté príslušenstvo.

http://game-center.sk
Ge-tra s.r.o. - tepelná čerpadla, vrty, studny Ge-tra s.r.o. - tepelná čerpadla, vrty, studny

Nabízíme vystrojení a poradenství. Zabýváme se primárními okruhy pro tepelná čerpadla země-voda. Dodáváme materiály pro plošné kolektory, vrty, geotermální vrty, vrtané studny a čerpání. Vystrojení z Pvc, Pehd, nerezi - sondy, potrubí, pažnice getra.

http://www.ge-tra.cz
Geodetické práce a služby – Progeo Data Geodetické práce a služby – Progeo Data

Naše geodetické práce lze rozdělit na dvě hlavní kategorie. Zaměření staveb a interiérů ručním 3D skenerem a zpracování geodetických map, plánů a dalších podkladů.

https://progeodata.cz
Geologická služba - měření radonu Geologická služba - měření radonu

Provádíme geologický průzkum pro zakládání domů i měření radonu. Nabízíme komplexní služby v oblasti geologie a hydrogeologie, čerpací zkoušky studny.

http://www.geosluzba.cz
Gerši Vladimír - sádrokartony, elektro Gerši Vladimír - sádrokartony, elektro

Provádíme montáže sádrokartonových podhledů a příček Knauf, minerálních podhledů a půdních vestaveb. Dále provádíme komplexní dodávky elektroinstalace, včetně výchozí revize, instalace hromosvodů. Sádrokarton, elektro, hromosvod, revize.

http://www.sadrokartony-gersi.cz
Grafické studio Quattrog Grafické studio Quattrog

Kreativní grafické studio s kompletní nabídkou služeb v obalsti propagační grafiky - letáky, plakáty, vizitky, corporate identity - kompletní tvář vaší firmy, logo, obálky, desky, hlavičkový papír, tvorba webových stránek -webdesign statický i flashový. Výroba ekologických reklamních předmětů. Kresba ilustrací a ručně kreslených portrétů na svatební oznámení.

http://www.quattrog.cz
Granitové kuchyňské dřezy Granisil Granitové kuchyňské dřezy Granisil

Granitové dřezy Granisil uspokojí i náročné spotřebitele. Jsou homogenní a tvoří je 75-80% kameniva, 15% akrylátu a 5% barviva. Součástí každého dřezu je ovládaná výpusť se sítkem, přepad, sifon a ostatní díly pro celkové napojení na odpad.

http://www.granitove-drezy.cz
Grill Bar & Pizzeria u Kalvodů Grill Bar & Pizzeria u Kalvodů

Pizzeria v Brně a Lelekovicích s rozvážkovou službou. V Lelekovicích možnost pořádání oslav.

http://www.pizza-ukalvodu.cz
Gvtechnika Gvtechnika

Prodej a montáž garážových vrat pro rodinné domy a průmysl, výroba a prodej vjezdových bran včetně pohonů, prodej a montáž pohonů na všechny druhy garážových vrat, prodej a montáž pohonů firem Hörmann a Nice, přístupové systémy, vjezdové závory, servis garážové techniky.

http://www.gvtechnika.cz
Ha media - reklamní servis Ha media - reklamní servis

Servisní firma specializovaná na kvalitní reklamní služby za velmi slušné peníze.

http://www.hamedia.cz/
Hakor s.r.o Hakor s.r.o

Stavebniny hakor.cz prodávají stavebniny a stavební materiál pro zateplení, jako jsou polystyren a izolační vata, fasádní omítky a ostatní stavební materiál pro zateplení rodinných domů a budov.

http://www.hakor.cz/
Halex - Schauenberg Halex - Schauenberg

Naše firma je specialistou na průmyslové budovy - haly, halové objekty a kompletní areály pro výrobu i skladové účely. Haly stavíme jako průmyslové, skladové nebo zemědělské objekty, autoservisy, ale také jako kompletní administrativní budovy.

http://www.halex.cz
Hitgames Hitgames

Internetový prodej her, herních konzolí a příslušenství. Prodáváme hry na počítač (pc), dále konzole - hry na Playstation (ps2, Ps3, Psp), Xbox, Xbox 360, Nintendo (ds, Wii), Gameboy. Také šipky a terče. Zboží zasíláme na dobírku do 2 pracovních dní.

http://www.hraj-super-hry.cz
Hodinky, parfémy, kosmetika, šperky, léky Hodinky, parfémy, kosmetika, šperky, léky

Hodinky, parfémy, kosmetika, šperky, léky. Komplexní sortiment hodinek, parfému, kosmetiky a doplňků pro zdraví. Výběr z uceleného sortimentu hodinek, parfému, kosmetiky a doplňků pro zdraví.

http://www.kupujici.cz
Hošek - Rámování obrazů Hošek - Rámování obrazů

Rámování obrazů a prodej obrazů. Rámy, klips rámy včetně atypických rozměrů. Lepení a laminace. Rámování - dřevo, hliník, plast. Sklo čiré, antireflexní, muzeální, plexi. Obrazy, plakáty. Obrazový závěsný systém. Realizace výstav a jiných akcí.

http://www.ramovani.eu